Skocz do zawartości
Forum

Jak zerwać z kochankiem?


Gość Ktośśśśśś

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Ktośśśśśś

Jak skutecznie zakończyć związek z kochankiem po półtora roku? Zrozumiałam że naprawde kocham swojego faceta a ten związek z kochankiem to coś bardzo złego, ale mimo wszystko nie moge go wyżucić ze swojej głowy i ze swojego życia. Jak to zakończyć, bo nie chce tego ciągnąć? Pomóżcie bo nie wiem co robić? ;(

Odnośnik do komentarza

LOL, nie kochasz swojego faceta; inaczej byś go nie zdradziła.

Po co byłaś w związku ze swoim facetem (nie kochankiem) skoro dopiero teraz "zrozumiałaś", że go kochasz?

Półtora roku, jak Ty w ogóle śpisz w nocy? Ja bym nawet nie pomyślała o tym by kogokolwiek zdradzić, a fe.

Odnośnik do komentarza

Skoro zdradziłaś to oznacz, że czegoś Ci zabrakło w Twoim związku. Jeżeli w związku dwojga dorosłych ludzi napełnione są ,,zbiorniki'': miłości , ciepła, uwagi, troskliwości, szacunku itp...to raczej nikt nie szuka gdzieś indziej. Nie będzie ten, to za jakiś czas będzie następny kochanek. Masz dwa wyjścia, albo powiesz prawdę kochankowi, że jesteś już zmęczona ukrywaniem i chcesz wrócić do swojego partnera, bo go jednak kochasz, lub też możesz skłamać, że ktoś was widział i jak tego nie zakończysz to mu doniesie. Jeżeli Twój facet naprawdę jest ok. to go więcej nie rań, bo na to nie zasługuje.

Odnośnik do komentarza

bagatelizujecie, miłość nie zna roli. Zapewne większość kogoś zdradziła w swoim życiu z tego forum, tak już jest. Sądze ze najlepiej będzie powiedzieć swojemu facetowi ze byłaś z innym, chociaż tak poznasz czy to on jest tobie przeznaczony. Ja sam bym tak zrobiłem zdrada to tylko seks, pożądanie a facet którego wybierzesz i chcesz z nim zostać albo to zrozumie albo nie. I wtedy będziesz wiedzieć czy to on.

Odnośnik do komentarza

trzeba było nie zaczynać, skoro teraz masz dylematy moralne.
Proste.
A swoją drogą, jak się żyje w takim związku, gdzie nie mówisz drugiej stronie, że idziesz na sex z innym?
Ja żyję w związku otwartym, więc nie mam takich problemów, ale Ty problem masz, bo jak się poczuje mąż, gdy się dowie? A dowie się kiedyś. Takie rzeczy wyłażą.

Odnośnik do komentarza
Gość aguś100000

wiesz? , moze za pozno na rady ale nie sluchaj tych popapranych dziewic co tylko dla meza i dzieci . piep.... matki polki . facetom to mozna ale nie kobiecie bo?.. rozbija czyjes malzenstwo a czy ta druga pomyślałaby o tobie o twoich dzieciach? jasne ze nie!!!! baw sie ile wlezie zostaw tego kochanka znajdz sobie innego . a maz pewnie tez sie bawi na boku . oni tacy sa wszyscy . jesli twoj koles potrafi sie z toba zabawic to i maz twoj moze to robic na boku . ja sie bawie i niech mowia ze dziwk.. ale ja mam to w de.. bo to one sie boja o swoich mezow nie ja . choc tez mam meza .pewnie tez sie zabawia . ale co jego to jego .a co moje to moje . rada: zero skrupułów . faceci to swinie

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...