Skocz do zawartości
Forum

Poczucie bardzo niskiej wartości niszczy mnie coraz bardziej!!


Rekomendowane odpowiedzi

Witam!!
Mam 26 lat, jestem w związku od 3 lat,od samego początku nasz związek był bardzo specyficzny aczkolwiek się w sobie zakochaliśmy i aż tak bardzo mi to nie przeszkadzało. Moje wcześniejsze związki dawały mi poczucie ogromnej wartości i adoracji tutaj już jest inaczej, nie słyszę komplementów, nie ma adoracji,wychodząc razem na zewnątrz nie wyglądamy jak para, idziemy obok siebie, na przystanku nawet stoimy po drugich stronach. Często wydaje mi się że on się mnie wstydzi. Kiedy wychodzimy razem na imprezy to nagminne jest to że perfidnie ogląda się za innymi dziewczynami.Kończy się to moich awanturach a jego obietnicach, oczywiście bez pokrycia. Łukasz bardzo lubi alkohol i zabawy, zazwyczaj jest ponury i zawsze zmęczony ale wystarczy kilka kieliszków wódki i już kocha mnie nad życie i się przytula, to jest dosyć przykre! Ja jestem zazdrosna i przezywam to bardzo mocno, nie potrafię zapanować także nad swoimi emocjami nie wiem co powinnam zrobić........

Odnośnik do komentarza

Wiesz... nie znam Waszej sytuacji - ale masz rację, to zachowanie, które opisujesz jest dziwne ze strony Twojego chłopaka. Czemu stoi na przystanku po drugiej stronie? Nie podaje Ci ręki? Człowiek zakochany robi to odruchowo - całuje, mówi, ze kocha lub przynajmniej to jakoś okazuje... To, że jest ponury nie usprawiedliwia takiego zachowania. Zastanów się, czy on nie jest z Tobą, bo mu tak jest wygodnie (masz mieszkanie, on mieszka u Ciebie) lub czy nie jest to miłość warunkowa - kocham Cię za coś, w zamian za... Zdarzają się również i takie przypadki. Przede wszystkim jednak uważam, że powinnaś z nim szczerze porozmawiać. Zadaj mu pytanie - dlaczego Cie kocha? Co w Tobie lubi najbardziej? Czy jest coś, co on chciałby zmienić w Tobie? Zacznij od rozmowy - na trzeźwo! Powodzenia i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...