Skocz do zawartości
Forum

Zaburzenia seksualne u męża


Gość jami

Rekomendowane odpowiedzi

teraz widze ze chyba ma zaburzenia.mial bardzo ciezkie dziecinstwo i pewnie to jest podlozem tych problemow.ale juz nie jestesmy razem i moze to co napisze jest brutalne ale niech sobie radzi sam.patrzac z perspektywy tego co teraz wiem to zmarnowal 14 lat mojego zycia udajac zupelnie inna osobe.ale tak ciezko zaczac wszzstko od nowa zaczac zyc normalnie z radoscia .sa dni a w sumie wiekszosc taka jest ze nie potrafie przestac o tym myslec nie umiem zamknac tego rozdzialu zycia.tez nie jest to takie proste bo mamy wspolne dzieci i niestety czesciowo jestem od niego uzalezniona finansowo bo kiedy on sie zabawial ja zajmowalam sie domem i dziecmi.

Odnośnik do komentarza

jami, to normalne, że masz żal do męża, czujesz się oszukana, czujesz, że zmarnowałaś najfajniejsze lata z człowiekiem, który tak naprawdę nie darzył Cię uczuciem takim jakiego byś oczekiwała, a nawet jesli, to jego miłość nie była tak silna aby dochować Ci wierności. Możliwe, że te zaburzenia o których wspomniałaś wcześniej faktycznie wynikają z trudnego dzieciństwa, ale to nie jest powód do usprawiedliwienia takiego zachowania. Jeśli ktoś miał trudne dzieciństwo i ma tego świadomość, powinien podjąć leczenie u psychologa - psychoterapię. Gorzej, jeśli nie ma świadomość, że to co robi jest złe i krzywdzace dla innych, wówczas osoba najbliższa mu, powinna go wspierać, choć wiem, że Tobie jako kobiecie zdradzanej jest ciężko i pewnie nie masz sił na ratowanie tego związku. Myślałaś już nad tym co będzie dalej? Czy planujecie się rozstać czy też w jakiś sposób scalić to małżeństwo? Jeśli chciałabyś ratować ten związek, musicie pójść na terapię małżeńską a Twój mąż musi rozpocząć terapię u seksuologa!

http://www.ticker.7910.org/an1cMls0g411100MTAwNDcxNGx8MzU1NjZqbGF8aW4gbG92ZQ.gif

Odnośnik do komentarza

Witam serdecznie,
Jami wszystkie Twoje uczucia są zupełnie normalne. Zostałaś zdradzona, oszukana przez człowieka, z którym chciałaś spędzić swoje życie. Masz świadomość, że Wasze małżeństwo już od samego początku zostało zbudowane na zdradzie. Nie potrafisz zamknąć tamtego rozdziału życia, gdyż emocje są nadal zbyt mocne, a wspomnienia zbyt bolesne.
Myślę, że warto byłoby się zastanowić nad wizytą u psychologa, który pomógłby Ci przepracować to wszystko co Cię spotkało.
Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

nie wiem czy on jest swiadomy tego ze jest chory nigdy nie podejmowalismy tego tematu bo naprawde on bardzo dobrze sie kamuflowal ja o niczym nie wiedzialam nic nie podejrzewalam.jeszcze tak w ramach wzjasnienia on nie wie ze wiem o calej przeszlosci .w tej chwili kiedy sie dowiedzialam o tych jego wszystkich >akcjach< nie chce juz z nim nigdy byc.jak moge byc z kims kto narazl moje zdrowie i zdrowie moich dzieci jeszcze nie robilam badan ale MUSZE. pozatym on juz rok temu zdecydowal ze chce byc z kochanka oczywiscie na poczatku proponowal mi poligamie a do tej pory twierdzi ze nas kocha. WIEC SAMI WIDZICIE JAKIE TO WSZZSTKO POKRECONE!!!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...