Skocz do zawartości
Forum

Bardzo niska samoocena


Gość Gość123456

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Gość123456

Mam bardzo niska samoocene jeśli chodzi o wyglad i o to kim jestem. Mam 20 lat wstydze sie siebie chociaz nikt nie daje mi do tego powodów wydaje mi sie ze jestem nie ładny chociaz dziewczyny sądzą inaczej miałem kilka propozycji pracy jako model ale nie moge sie przełamać ciągle sie krytykuje nie umiem powiedziec "nie" nie wiem co robić! Co innego jak na imprezie troche % zaszumi to wtedy wszystko sie odwraca o 180 stopni. Jestem w punkcie 0 i chyba nie zanosi ze coś sie zmieni

Odnośnik do komentarza

Witam serdecznie,
A zastanawiałeś się z czego może wynikać Twoja zaniżona samoocena i nadmierny krytycyzm?
Często jest to skutkiem postawy rodziców - brakiem akceptacji bezwarunkowej, zbyt wygórowanymi wymaganiami, ignorowaniem uczuć dziecka.
Popracuj nad poczuciem własnej wartości - pod poniższym linkiem znajdziesz odpowiednie wskazówki: Jak podnieść poczucie własnej wartości?
Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Gość wisienka76

Mam problem z relacjami z ludzmi ; czuję się gorsza , nie umiem utrzymać przyjazni.Obecnie mam protensje do "świata",że jestem sama tz. Mam męża , ale nie układa się nam ...Straciłam zaufanie do njbliższych - jak byłam sama pomagałam jak tylko mogłam , byłam na każde zawołanie a teraz same zbiegi okoliczności jak potrzebyję pomocy , zawsze nie w porę....Mam 1,5 rocznego synka chciałabym być dla niego wzorem , ale jak skoro społecznie jestem do niczego .Proszę poradzcie co robić by zmianić sytuację

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...