Skocz do zawartości
Forum

Jak poprawić relacje w związku?


Gość zagubiona*

Rekomendowane odpowiedzi

Gość zagubiona*

Witam mam 20 lat. Prawie od miesiąca chodzę z cudownym
człowiekiem. Pół roku temu przeszłam załamanie nerwowe. Mój były rzucił mnie godzine po pierwszym razie. Strasznie cierpiałam. Po za tym mam brata który ciągle mnie denerwuje. Ma 25 lat a nie umie pracować, żyć normalnie. Dzisiaj prawie rozstałam się z chłopakiem. Na początku było wszystko oki a później zaczęło mi przeszkadzać drobne drobiazgi. Obiecywałam mu wiele razy że nie będę tak robić ale znów to zrobiłam. Teraz to mu przyrzekłam i zobaczymy jak to będzie. Mój problem polega a tym że nie wiem jak sobie z tym poradzić, nie wiem z czego to może wynikać. Chciałabym znów zacząć z nim wszystko od początku, daliśmy sobie szanse ale boje się że to popsuje. Strasznie się tego boję. Kocham go i nie chce go stracić.Nie wiem co robić. Nie umiem sobie z tym poradzić.

Odnośnik do komentarza

Witam serdecznie,
To, co Cię spotkało pól roku temu na pewno ma wpływ na relacje w Twoim obecnym związku. Zostałaś wykorzystana, a potem porzucona. Możliwe, że przez to nie potrafisz zaufać mężczyźnie, boisz się związku i bliskości. Dlatego podświadomie "odsuwasz" swojego chłopaka i sprawdzasz jego wytrzymałość poprzez "czepianie się" i prowokowanie kłótni.
Jeśli czujesz, że zaczynasz się denerwować, odejdź na chwilę od chłopaka, odetchnij i na spokojnie zastanów się, czy Twoje pretensje są uzasadnione. Jeśli są - powiedz mu o tym spokojnie. Pamiętaj, że to Ty kontrolujesz swoje emocje, a nie one Ciebie.
Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...