Skocz do zawartości
Forum

Jakie są Wasze marzenia?


Gość PorannaRosa

Rekomendowane odpowiedzi

Mi się marzy żeby skończyć studia, zarabiać swoją kasę, z której część będę przeznaczała na siebie i na moją miłość czyli ciuszki, żebym nie musiała już prosić męża haha :)
i marzy mi się, żeby być zdrową i żeby moje dziecko nie chorowało.
A poza tym też mam jeszcze różne marzenia, ale za dużo tego :)

Odnośnik do komentarza

Na pierwszym miejscu skończyć studia i zrobić karierę zawodową i być taka jaką chcę być. Tylko to raczej cel do którego dążę a nie marzenie.

A jeśli chodzi o marzenie to marzę o tym by po prostu być szczęśliwa w przyszłości,dobrze dorobić się wykonując swój zawód, wyjść za mąż za człowieka który w moich oczach będzie ideałem, mieć prawdziwych przyjaciół którym będę mogła zaufać, całkowicie wyleczyć się wszelkich zaburzeń psychicznych by nie krzywdzić swoich najbliższych.

Odnośnik do komentarza

mam dwa marzenia.
jedno z nich, to aby moje dziecko/dzieci było/były zdrowe. Jednak wiem, że z moim zdrowiem może być większe prawdopodobieństwo (niż u innych kobiet) iż może być inaczej, więc proszę Boga, aby-gdyby tak się stało- dał mi i mojemu mężowi tyle siły i miłości żeby przeciwstawić się temu, i wychować je na szczęśliwych i mądrych ludzi.

Drugiego nie zdradzę.

Odnośnik do komentarza

ja po prostu chciałabym być szczęśliwa... żeby moja rodzina ( obecna i przyszła) była zdrowa, szczęsliwa, żeby mogła spełniać sie w pracy i robić to co kocham i daje mi statysfakcję....
Chciałabym kogoś poznać, kto doceni to jaka jestem i nie bedzie chciała mnie na siłe zmieniać.... Takie przyziemne te marzenia:)
Z takich jeszcze bardziej przyziemnych tochciałabym kupić sobie Hayabuse i motyckl firmy Benelli Tornado Tre 1130

Nigdy więcej nie patrz na mnie takim wzrokiem
Nigdy więcej nie podnoś na mnie głosu
Nigdy więcej nie zatruwaj słów gorycz

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...