Skocz do zawartości
Forum

Fantazje seksualne a problem z ich realizacją


Gość vita7

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie! mam 25 lat, nie mialam duzo partnerow seksualnych wiec tak naprade jestem prawie bez doswiadczenia...Po prostu taka jestem, ze przed pojsciem z kims do lozka najpierw sie z nim dosc dlugo spotykam a nie wlaze od razu do spodni;-) W kazdym razie, mysle, ze jednak mam z "tym" problem, bo zlapalam sie na mysli, ze czesto fantazjuje, jak uprawiam namietny seks (nawet co do szczegolow potrafie to wyobrazic), a potem, jak sprawa rzeczywiscie dochodzi do dziela, wycofuje sie i wykrecam...To mnie strasznie hamuje i nie wiem, co mam robic! bo tak mi sie chce wkoncu zrealizowac swoje fantazje;-)

Odnośnik do komentarza

Dobrze, ze przynajmniej masz te fantazje! a realizacja nie zawsze dochodzi do..wlasnie realizacji. Mysle, ze problem polega na tym, ze jestes niesmiala i sie boisz, ze uda sie zrealizowac tych twoich fantazji dokladnie tak, jak sobie wymyslilas. Wyluzuj! Nie spiesz sie, i bedziesz niedlugo w siodmym niebie;-)

Odnośnik do komentarza

No wlasnie chyba najwiecej wstydze sie swojego ciala, mam jaies kompleksy ze biust maly (no nie jest duzy), albo ze nie w tym miejscu...Nie wiem, jakies takie spiecie jak przed pierwszym razem! W fantazjach jestem bogini seksu;-) Jestem niesmiala, chociaz ogolnie jestem zadowolona z wygladu i wiem, ze mam bardzo zgrabne nogi, np.

Odnośnik do komentarza

Teraz bede patrzec na to inaczej, ale i tak, brakuje mi praktyki. Chociaz, mysle, jesli wyluzuje, to stac mnie na wiecej. Zalezy tez od chlopaka, potrzebuje takiego, ktory troche mna pokieruje i bedzie bardziej doswiadczony niz ja;-) A wy macie jakies fantazje, skoro juz o tym mowa? chociaz to pewnie do dzialu seks

Odnośnik do komentarza

myślę że po prostu wstydzisz się bardzo, jak masz fajne fantazję to zrealizuj ich! =) ale poprawnie powiedziałaś - musisz znaleźć faceta, który będzie Ci kierował, który ma doświadczenie. myślę że znajdziesz takiego i zrealizujesz swoje marzenia =)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...