Skocz do zawartości
Forum

Pomoc psychiatryczna w Warszawie przy podejrzeniu anoreksji


Gość os...hg

Rekomendowane odpowiedzi

Moja córka ma 17 lat i ma objawy pozwalajace przypuszczac iz jest chora na anoreksje. Mam nadzieje ze jest to wczesne stadium choroby. Szukam pomocy zewnetrznej. Czy moge prosic o rekomendacje przychodni (prywatnej) lub indywidualnego lekarza od spotkan z którym powinnismy zaczac? czy powinien to byc psycholog czy psychiatra cze tez moze pediatra?

Niestety internet nie systematyzuje informacji w temacie.

Mieszkamy w Warszawie, najchetnie skorzystalabym z pomocy w Centrum na bliskim Mokotowie, Saskiej Kepie, Woli lub Zoliborzu.

Bardzo dziekuje

Odnośnik do komentarza

Na pewno bedzie potrzebna pomoc lekarza psychiatrii nie wiem czy w takiej sytuacji nie zaleca się leczenia szpitalnego, sa chyba nawet szpitale ala sanatoria dla osób z zaburzeniami żywienia. Ja proponuję Ci zgłosić się do lekarza psychiatry w poradni psychologiczno - psychiatrycznej, który oceni czy Twoja córka potrzebuje leczenia szpitalnego czy może psychoterapii i on Cię pokieruje dalej może podsunie Ci jakąś grupę wsparcia dla osób z problemem anoreksji. Wpisz sobie w google leczenie anoreksji w Warszawie wyskakuje wiele propozycji przejrzyj wszystkie zadzwon do wszystkich tych poradni, zobacz jakie mają metody jak to u nich wyglada itd. tak będzie najlepiej wg mnie, bedziesz wiedziala jaka poradnia w jaki sposób działa. Zapytaj o nazwiska lekarzy którzy tam przyjmują zapisz sobie nazwiska i popatrz opinie o lekarzach na rankingu lekarzy:
http://www.rankinglekarzy.pl/znajdz_lekarza
w ten sposób wybierzesz najlepiej mam nadzieje ze szybko zadziałasz i pomozesz córce!

Gdy wabi cię ognik, idź za nim.
Być może zabrniesz na manowce,
ale nigdy nie będziesz sobie wyrzucać,
że może była to Twoja Gwiazda.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...