Skocz do zawartości
Forum

Agresywny partner


Gość pa...17

Rekomendowane odpowiedzi

paulina mam 20 lat .. jestem bezrobotna na zasiłku rodzinnym,i dzieci też na moje nazwisko mam !!troje dzieci.. i nażeczonego .. jesteśmy już 5 lat .. jest wobec mie bardzo agresywny .. bije mie z byle jakiego powodu.. uroi sobie że go zdradza .. nie pomaga mi finasowo .. gdy go znałam jako 17 latka był bardzo kochany .. brał mie na kolana przytulał mówił czuje słówka .. nie wstydził mie a teraż wszystko popsypało ,, nie umiem z nim dogadać ani go zrozumieć..a w łóżku to fatalnie .. zauważylam że ostatnio dobrze nie podniecam jego.. bo mu nie sztywnieje ba jak gąbka a ja mam czeste bóle Brzucha.. czuje się oszukiwana i zdrasdzana, ale jak jemu to udowodnić.. po.. prostu boje się myśleć czy odsuneliśmy powodu dzieci one są dla mnie wszystkim // dawniej nawed mówił że mie kocha a teraz pomużcie mi... wobec ludzi nie jestem ufna ale jestem barzo szczera.. nie chce nawed zemną gadać o ślubie ale skim takim brać jak to bokser damcki .. pie śćiami bije po całym ciele a z głoki mie też udezy zagroził ze zabije cie suko a by łam w ostatniej cviązy ,,, nik mi nie wież teściowie rodzina dla nich to śmieszne wychodze na idiotke ...

Odnośnik do komentarza

Paulina, jesteś w dramatycznej sytuacji, nie patrz na faceta tylko patrz na siebie i dzieci. Musisz odejść od tego człowieka. Jeśli podniesie na Ciebie rękę, uderzy Cie, dzwoń po policję. Wzywaj za każdym razem gdy się awanturuje albo Cię bije, nie możesz sobie na to pozwolić bo moze zrobić Ci trwałą krzywdę, z czasem może bić dzieci, chyba nie chcesz, aby wychowywały się w takich warunkach? Koniecznie wezwij policję niech go zabiora, złóż zeznania, że jesteś bita, że partner się nad Tobą znęca, niech pójdzie do więzienia za to, że bił Cię w ciąży, nalezy mu się! Nie patrz na niego, bo to zadnej związek, musisz postawić na siebie i na swoje dzieci, musicie się rozstać bo nigdy nie będziesz szczęśliwa, a zachowanie partnera z czasem może doprowadzić do tragedii. Możesz pójśc do mopru z prośba o pomoc jako samotna matka z dziećmi masz prawo starac się o zasiłek, o jakąś zapomoge, o mieszkanie socjalne. Juz wolałabym pójść do domu samotnej matki niz z takim człowiekiem zyć pod jednym dachem!! Koniecznie musisz uciec od niego, poradzisz sobie, nie jesteś zdana sama na siebie, kiedy Twoja rodzina i teściowa zobaczy, że jesteś faktycznie bita, kiedy będą mieli dowody z policji, z obdukcji itd., na pewno zrozumieją co przechodzisz i co przeszłaś i też będą próbowali Ci pomóc. Odważ się być szczęśliwą, zasługujesz na spokój i szacunek, tak samo jak Twoje dzieci. Ja sobie nie wyobrazam takiej sytuacji, na mnie facet by raz podniósł reke i drugi raz by mnie nie zobaczył, no chyba że na sali sądowej. Koniecznie musisz to zgłosić zanim zrobi Ci krzywdę! On Cię nie kocha gdyby kochał to by nie bił, dlatego Ty też musisz się odkochac i go zostawić raz na zawsze!

http://www.ticker.7910.org/an1cMls0g411100MTAwNDcxNGx8MzU1NjZqbGF8aW4gbG92ZQ.gif

Odnośnik do komentarza

Witam,
Paulino, przede wszystkim powinnaś opuścić swojego narzeczonego i to jak najszybciej. Żadna kobieta nie zasługuje na takie traktowanie! Chroń siebie i dzieci. Partnera nie zmienisz, ale jesteś w stanie zmienić swoją sytuację i sytuację swoich dzieci, tylko musisz znaleźć w sobie odwagę i siłę by zakończyć ten związek. Tak jak napisała Tarja, zwróć się do rodziców, a jeżeli jest to niemożliwe zgłoś się do Miejskiego lub Gminnego Centrum Interwencji Kryzysowej, tam udzielą Tobie i dzieciom pomocy.
I przede wszystkim zgłoś znęcanie się narzeczonego nad Tobą na policję.
Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

tak jak piszą inni, masz tylko jedno wyjście z tej sytuacji - jak najszybciej odejśc od tego cżłowieka, lepiej na pewno nie będzie, i bardzo dobrze, ze nie macie ślubu!! nic by to nie zmienilo, a zapewne byłoby tylko gorzej, jesteś jeszcze bardzo młoda, walcz o swoje godne zycie i godne zycie Twoich dzieci, nie łudź się, ze taki człowiek się zmieni! działaj zanim bedzie za późno, szkoda czasu, szkoda życia, na pewno znajda sie ludziue, kórszy Ci pomogą, ODWAGI!!! trzymam kciuki! ZRÓB TO jak najszybciej!!

Odnośnik do komentarza

postaraj się znaleźć jakieś lokum dla siebie i dzieci. Jak tylko znajdziesz coś to bierz dzieciaki i się wyprowadź. Nie zostawaj z tym człowiekiem, bo cię zniszczy i sprawi że będziesz nieszczęśliwa. Po bza tym Twoje dzieci będą miały nieszczęśliwe dzieciństwo.

A dragon whisper her name,
on the east.
You win, or you die.

Odnośnik do komentarza

Nie chcę Cię w żaden sposób umoralniać sama jesteś sobie winna. Mogłaś się uczyć ,prowadzić normalne życie i wyjść na ludzi ale jak widać jako nastolatka wybrałaś złą droge.
Trudno, zawsze trzeba ponosic konsekwencje za swoje błędy. Masz trójke dzieci i jesteś za nie teraz odpowiedzialna. Radzę zgłośić się do jakiegoś ośrodka dla samotnych matek, złożyć wniosek do MOPSU o zasiłek ale w żadnym wypadku nie możesz być z tym facetem i nie możesz pozwolić na to by ktokolwiek ciebie w ten sposób traktował.
Wiem że pewnie boisz się zadzwonić na policje że on Ci może coś zrobić, do tego jesteś ślepo zakochana w tym tyranie, sadyście, zboczeńcu, damskim bokserze i PRZESTĘPCY bo inaczej nie da się jego nazwać ale musisz zebrać w sobie siłe i to zrobić.
I wiesz, prawde mówiąc nie wystarczy tylko pójść i zeznać to co się dzieje. Owszem można ale radziłabym sporządzić jakieś środki dowodowe które w przyszłości będziesz mogła wykorzystać przeciwko niemu, np . miej włączoną nagrywarke w komórce i nagraj gdy Cię wyzywa lub zastrasza. Może masz jakichś sąsiadów którzy coś widzieli lub słyszeli.
Jak Cię zbije to od razu zrób zdjęcia siniakiów, idź na obdukcje- OD RAZU, nie czekaj ani jednego dnia . Wiesz dlaczego odrazu ? Żeby było to na oficjalnym piśmie ze szpitala że w tym czym tym dniu zgłosiłaś się na obdukcje. Bo każdy dzień się liczy. Jeśli uszczerbek ciała trwa do 7 dni jest uznany za lekki i najwyższa kara przewidywana dla sprawcy to 2 lata pozbawienia wolności a jeśli uszczerbek trwa powyżej 7 dni to już jest uznany za średni i przewidywana sankcja karna jest znacznie wyższa -(do 5 lat). Ten jeden dzień może wiele zrobić. Takie jest prawo.
I widzisz tyle wystarczy by oskarżyć go o naruszenie czynności ciała lub rozstrój zdrowia.
Jeszcze piszesz że jesteście ze sobą od 5 lat, a nie napisałaś dokładnie jak długo to się dzieje. Jeśli przez dłuższy okres czasu i dość często również mogłabyś go oskarżyć o fizyczne i psychiczne znęcanie się.
Wystarczy tylko chcieć. Nie masz się czego bać. Niech mówi że Cię zabije jeśli od niego odejdziesz ( groźba karalna), niech cię straszy, Ty tylko rób swoje i staraj się zdobyć te dowody. W ośrodku dla samotnej matki będziesz w 100% bezpieczna.
I nie myśl że nie warto. Wiem że dużo ludzi wątpi w Polski wymiar sprawiedliwości, mówi że to i tak nic nie da, że sprawa może trwać latami ( czasem tak bywa) ale prędzej czy później sprawcy będzie pociągnięty do odpowiedzialności. Wiesz na jakiej (śmiesznej) sprawie byłam niedawno jak miałam taką praktyke- Sprawa była o 50zł I PAPIEROSY , tak nawet zaprotokowałi to "i papierosy".Jeden menela wyrzuciła żona więc on poszedł nocować do swojego kumpla-menela 2. Menel 1 miał w kieszeni 50zł i paczkę dużych SPIKE'ÓW. Gdy położył się spać na podłodze ,menel 2 ukradł mu te 50zł i papierosy. Gdy Menel 1 obudził się i oskarżył menela 2 o kradzież ,tamten powiedział mu że nocleg nie jest darmowy i tylko wziął za to zapłate. Menel 1 kazał mu oddać , a ten powiedział że nie więc 1 pobił go i siłą wydostał te swoje 50zł i papierosy. Nawet nie mieli żadnych dowodów oprócz zeznań kumpla menela 2. Nie było żadnej obdukcji ani nic, same słowa. Ale sprawa poszła do Sądu - jako rozbój i menel 1 dostał pół roku do odsiadki. Nie zawiesili mu ze względu na to że już kiedyś wcześniej siedział a każda kara którą się odbyło jest okolicznością obciążającą a gdyby Menel 2 miał jakieś silniejsze dowody to kara napewno byłaby wyższa.
Widzisz, nawet takim za przeproszeniem "pierdołami" się zajmują więc nie warto ciepieć.
Gdybyś była moją znajomą to bym Cię siłą zmusiła do tego by go pozwać bo po prostu nie mogę na takie coś patrzeć. I co Ty jeszcze pieprzysz o ślubie, wybij to sobie z głowy i to JUŻ!!! Bardzo dobrze że nie macie ślubu . Ślub by jeszcze wszystko pogorszył bo potem gdybyś chciała go oskarżyć o te rzeczy to by było trudniej bo skoro to się już działo przez pewien czas a zgodziłabyś na ślub z takim tyranem to trudniej byłoby przekonać Sąd że to właśnie on cię tak urządził.
I wiesz co, jeśli nie pozwiesz go to weź sobie dużą kartke i grubymi czarnymi literami napisz "Jestem idiotką" , powieś na ścianie i po kilka razy dziennie czytaj aż to zrozumiesz. Bo będąc z NIM właśnie nią jesteś.
Nie ma miłości ani litości dla takich ludzi.
Jeszcze Twoje życie kiedyś może być piękne, nigdy nie jest za późno by coś naprawić.
Dobra, mam nadzieję że Ci przemówiłam do rozumu. Jak chcesz coś wiedzieć szczególnie jeśli to ma związek z prawem karnym to śmiało pisz. Nie jestem jeszcze prawnikiem ale studiuję prawo i przez dobre kilka miesięcy nawet zanim poszłam na studia współpracowałam ze swoim wujkiem który jest adwokatem i jeśli chodzi o prawo karne to naprawde sporo wiem.

Odnośnik do komentarza
Gość ale innych facetów pewnie

olewała , bo my faceci nie zmieniamy się ot tak, to znaczy, że wcześniej , trójka dzieci w wieku lat 20 ? ty jesteś patologią paulinko, ty jesteś patologią
pierwsze dziecko można nie wiedzieć z kim sie ma, ale drugie a tym bardziej trzecie to już sie wie , idiotka , pewnie on dres a ty dresiara spod znaku jp lub hwdp słuchająca "firmy"

Odnośnik do komentarza
Gość heheheheheh menelami tak

>Widzisz, nawet takim za przeproszeniem "pierdołami" się zajmują więc >nie warto ciepieć.

tak, menela za 50 zeta posadzą, a sprawy Olewnika, Kluski, Papały i wielu wielu innych już nie, poczytaj sobie nazwiska w stylu Wielkanowski,
tak, menela za 50 zeta wsadzą, bandziora nie wsadzą, czemu ? bandzior ma adwokata i może im skopać tyłek, menel nie ma adwokata, jest biedny, na nic go nie stać,
ciekawi mnie tylko czy inne młode pindy nauczą się na takich przykładach, by nie wybierać tych facetów złych "fascynujących" bo facetów dobrych jest pełno, tylko trzeba ich chcieć a nie olewać

Odnośnik do komentarza

Nie zdasz historii tego menela. Gdyby to tylko było jednorazowe zdarzenie to pewnie zawiasy by dostał ale on już kiedyś siedział.
No i skoro uważasz że menel nie ma adwokata to Paulinki menel tym bardziej nie będzie go miał i się nie obroni.

A Ciebie chłopie pewnie ktoś skrzywdził że tak ciągle zrzędzisz o tym że kobiety nie patrzą na porządnych facetów.

Odnośnik do komentarza
Gość nie tylko mnie skrzywdziły

wielu innych też, mój jeden przyjaciel się powiesił bo był nonstop olewany przez kobiety,
>A ja się pytam gdzie szukać normalnych mężczyn o ile jeszcze >istnieją? Wiem że istnieją ale jest to gatunek zagrożony, niestety.

tak , istnieją, ale słyszą, że są nijacy, nudni i nie męscy, za to dresiki o jakich sama pisałaś mają ogromne powodzenie, tej Paulince nie należy współczuć, współczucie należy się tylko biednemu dziecku co nie jest winne jej "motylkom, iskrzeniu" , sama tutaj o czym pisze ? że seks słaby a jemu już nie staje przy niej , tak ?
tylko jej na menela pewnie sie "iskrzy" bo ma kolejne dziecko zamiast brać tabletki i uciekać od niego , ale nie, ona będzie trwać, bo motylki, bo "ma to coś" czego nie mają niepijący faceci itd.

Odnośnik do komentarza
Gość chesz wiedzieć kto mnie

skrzywdził ? wy, 10 lat szukania dziewczyny, szukanie po portalach itd. wy doprowadziłyście mnie do stanu, że na widok całującej sie pary miałem objawy nerwicy, trzęsienie rąk, płacz, nerwobóle brzucha i próby samobójcze z samotności, wy
wy waszymi hormonalnymi wyborami, a mój kolega przez was sie powiesił, a był uczciwy, nie pił, nie palił ba, nawet mp3 pirackich nie ściągał tylko kupował płyty legalnie, nie przechodził na czerwonym świetle itd.
miał 32 lata i był prawiczkiem nadal bo kobiety sie z niego śmiały
a ja pierwszy pocałunek miałem mając lat 26 bo tak traktujecie porządnych facetów

Odnośnik do komentarza

No właśnie ona ciągle ma klapki na oczach. Pewnie też jest 'dresiarą' jak to określiłeś i lubi sobie wypić ale musi zrozumieć że nie tędy droga.
Ja jej współczuje tego że nie potrafi podejmować właściwych decyzji.

A Ty napewno kiedyś sobie kogoś znajdziesz. Bądź cierpliwy.
A może masz jakiś problem z którego sam sobie sprawy nie zdajesz?

Odnośnik do komentarza

Spokojnie, spokojnie. A nie próbowałeś szukać gdzieś indziej, nie tylko na portalach np. w pracy, znajomych znajomych itp?Powinieneś więcej wychodzić do ludzi i mniej użalać się nad sobą.
Cierpisz na ataki paniki?
Twój kolega się powiesił bo był słaby psychicznie, nie mógł zaakceptować sytuacji w której się znajdywał i się poddał. To nie wina kobiet.
A masz jakieś kompleksy?
Powiedz w jaki sposób zdobywasz kobiety. Np. gdybyś poznał jakąś to tak byś z nią postępował.
.

Odnośnik do komentarza
Gość nie ich wina ? a czyja ?

krasnoludki mi kolege powiesiły ?
co roku jest 5000 samobójstw, z czego 4000 to faceci, ponoć 1/3 z braku miłości , 1/3 z braku kasy a 1/3 z innych przyczyn,
to co ich zabija to chore wymagania kobiet, to to co opisano w artykułach Amok Miłości, Głupi kocha lepiej itp.
http://kobieta.interia.pl/uczucia/news-amok-milosci,nId,406075
tu masz linka
se przeczytaj ,
to nie krasnoludki doprowadziły kolege, ale np. panny co na imprezie robiły loda trzem gościom a jemu powiedziały, że "z nim by nie mogły" itd.
albo panny co mówią , że cytuję "facet poniżej 185 cm wzrostu to nie facet" itp.
albo panny co mówią "jak nie pije to musi być nudny" choćby ktoś znał 1000 dowcipów, umiał oprowadzić po mieście i znał historię drugiej wojny światowej w jednym palcu a w drugim palcu całą elektronikę to dla nich "nudziarz" bo "nie tańczy i nie pije",
a ja 100000 razy wole gadanie o drugiej wojnie, o technice, historii, architekturze, fotografii, jak durne umca umca oł bejbe na dyskotece
to nie krasnoludki odmawiały łóżka mojemu koledze , ani nie robili tego marsjanie, to robiły kobiety co gdy potrzebowały pomocy to do niego dzwoniły (np. gdy komputer sie zepsuł, gdy szafki trzeba było przewiercić) ale gdy zjawił się wytatuowany napakowany koleś to kucały robić mu loda i jeszcze potem sie chwaliły "pomalował mi buzie na biało" itd.
a faceta boli, że one dają komuś innemu a nie mi, normalne, bo seks to przyjemność i każdy chce ją mieć (zwłaszcza jak nie jest eunuchem ale ma temperament)
miałem też kolegę co miał 163 cm wzrostu i mówił o samobójstwie kilka lat temu, od tego czasu sie nie odzywa, nie wiem co u niego i czy żyje wogóle,

Odnośnik do komentarza

Oh My God. Widzę że do ciebie żadne argumenty nie przemówią.
Z tego co opisujesz to widać że Ty i Twój świętej pamięci kolega jesteście bardzo nieśmiali i zabardzo się wszystkim przejmujecie.
Naprawde powinieneś wyluzować i może będę hipokrytką jak to powiem bo też sama próbuje się uporać ze swoimi kłopatami i nie chodzę na terapie ale twoja sprawa to naprawde dobry materiał dla PSYCHOLOGA. Nie zarzucam Ci żadnej umysłowej choroby ale masz duży problem i może ktoś kto nosi tytuł magistra psychologii będzie w stanie Ci pomóc. Nie bez powodu uczyli się przez 5 lat.

i co niby porządni faceci robili w TAKIM klubie? Jak się chodzi do klubów to trzeba wiedzieć do jakich chodzić a jakich unikać np Parlament w Gdańsku, straszne dno, każdą małolate i małoletniego dresa wpuszczą

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...