Skocz do zawartości
Forum

Jak poznać dziewczynę?


Rekomendowane odpowiedzi

Na pewno poznasz, to kwestia czasu. Ale musisz wiedziec, że nie jest powiedziane, że ta pierwsza, którą poznasz i zaczniesz się z nią spotykac, będzie tą jedyną. Może byc ale nie musi, to juz czas pokaże jak będzie. Najlepiej nie zakładać, że zbliżysz się z jedną i ta będzie juz na zawsze. Czasem trzeba trochę poszukac, poczekac, poznać wiele osób zanim trafi się na tą jedną jedyną, ale na pewno Ci się uda, to kwestia czasu.

Napisałeś, że starasz się wcyhodzić do ludzi, że zagadujesz - bardzo dobrze robisz. To juz pierwszy krok, który trzeba zrobić, aby poznac dziewczynę. Teraz tylko musisz popracować nad metoda. Staraj się nie zadawać zbędnych pytań. Nie pytaj gdzie się uczy, gdzie pracuje, co lubi itd. - to nie wywiad. Po prostu zagadaj ogólnie jak się bawi, czy podoba jej się muzyka czy zatańczycie. Powiedz jej cos o sobie, taki ogolny zaryz - kilka słów, zażartuj, powiedz coś śmeisznego, rozbaw dziewczynę, bądź dla niej atrakcyjny i dowcipny, powiedz komplement. Ale pamietaj, ze wszystko musi być zrównoważone wszystko musi być z umiarem, żeby nie przesadzić ani w jedna ani w drugą. Jeśli dziewczyna będzie coś mówiła - słuchaj uwaznie, kobiety lubia jak męzczyzna wykazuje zainteresowanie tym co lubia. Jak zapadnie cisza, nie panikuj. chwila przerwy jest wskazana. Jeśli będzie się przedłużała, zaproponuj coś do picia, spacer, taniec itp.

http://www.ticker.7910.org/an1cMls0g411100MTAwNDcxNGx8MzU1NjZqbGF8aW4gbG92ZQ.gif

Odnośnik do komentarza

najproście to tak jak komercha mówi, na domówkach, wspólnych imprezach czy wyjściach. Możesz też jak masz jakąś na oku poprosić ja o pomoc, potem w ramach wdzięczności będziesz mógł ją zaprosić na kawę czy pizze.

Odnośnik do komentarza
Gość Bądź Sobą

Nieważne człowieku kim jesteś, ile masz hajsu na imprezę. Jeśli chcesz poznać TĘ jedyną po prostu bądź sobą. Pisze ci to facet, któremu puknęło 37 i nadal nikogo nie znalazł ... nikogo godnego zaufania, miłości, dzielenia się problemami dnia codziennego, wspólnych trosk i wspólnego szczęścia. Pisze Ci to facet, który na wejściu robi dobre wrażenie: wyluzowanego, olewającego system, mającego w d#$pie problemy... ale: gdy znajdzie partnerkę zmieniającego się w kogoś kim nie jest. W człowieka, któremu nadprzeciętnie zależy, by było miło, dobrze, idealnie. Nie bądź taki - bądź sobą. Jeśli miałeś wy@#%ne na wszystko - to miej wy@#$ne a będzie Ci dane. Kobiety to lubią. Raczej. Poznać faceta jakim jest a nie - jakim stara się być. BĄDŹ SOBĄ - BĄDŹ SWOJĄ OSOBĄ !!!

Odnośnik do komentarza

Moim zdaniem nie jest obciach. Jak dla mnie jest to po prostu normalna forma poznania kogoś. Na studiach czy w szkole spoko, łatwo kogoś zapoznać bo ma sie kontakt z innymi. Ale jak się te studia skonczy, pracuje w jednym miejscu to nie ma tak wielu okazji. Niby mozna kogoś tam poznać przez znajomych, ale co jeśli większść znajomych jest sparowanych? I nie ma wolnych? Moja obecną partnerkę poznałem właśnie na portalu internetowym. Chyba najgłupszym z możliwych na fotce. Już na pierwszym spotkaniu poza fotką przypadliśmy sobie do gustu

Odnośnik do komentarza

Internet jest jak każde inne miejsce. Chociaż sam mam ten problem,ze niby umawiam się z dziewczyna na pierwsze spotkanie.Wszystko jest fajnie, cacy ale potem do niej pisze i ona się nie odzywa Albo,że spotkanie jest totalna klapą. Nie jest mną zainteresowana pomimo tego, że nie jestem jakiś bardzo głupi czy brzydki. Po prostu nie każdy umie podrywać. Sam takiej umiejętności nie mam ? I chyba zawsze będę sam. U Ciebie ta chemia była od razu?

Odnośnik do komentarza

Może po prostu zbyt się spinasz i próbujesz koniecznie pokazać się od najlepszej strony. Nie zachowuj się jak desperat bo dziewczyna to od razu wyczuje i przestanie do Ciebie mieć jakiś szacunek. NIe mozesz pokazywać, że Ci jakoś nie wiadomo jak zależy. Bądź sobą.Wiem,że to bardzo oklepane zdanie ale po prostu potraktuj to jako miłe spotkanie i nie nastawiaj się na wiele. Może wyjdzie może nie, ale przynajmniej zdobędziesz jakieś doświadczenie. Możesz sobie ewentualnie kupić jakiś fajny zapach. polecam coś z feromonami bo o dziwo coś takiego ma całkiem niezłe działanie co wiele razy przetestowałem Kup sobie jednak jakieś porządne. Dobre są Love Desire.

Odnośnik do komentarza

Działa chociaż początkowo również w to nie wierzyłem Po prostu laska jest do Ciebie od samego początku o wiele lepiej nastawiona i chętniejsza do rozmowy. Tyle,że tak jak pisałem nie może być to jakieś g z allegro z 20 zł ale coś porządnego. Love Desire wystaępuje w dwóch rodzajach. Są w jasnych buteleczkach i one są trochę słabsze Ale za to tańsze. Mocniejsza jest wersja ciemna i tą sam aktualnie posiadam. Super, sam zapach w sobie jest również ok.

Odnośnik do komentarza
Gość Krzysiek prawiczek

Mnie studia wcale nie pomogły w znalezieniu dziewczyny. Może dlatego że studiowałem w 100 000 mieście gdzie się wszyscy znali i przeszły tam żywcem grupki ze szkół średnich a nie w mieście wojewódzkim gdzie by byli obcy sobie ludzie, od początku nawiązujący znajomości ze sobą i imprezy ogólnostudenckie. Ja miałem 20 lat w 2012 roku i przeczuwałem już że będzie ciężko poznać dziewczynę. Na studniówce (oczywiście byłem sam) się trochę napiłem alkoholu i jakiś wewnętrzny głos mi powiedział że ja nie będę miał nigdy żony. Ja mam teraz 29 lat i jestem samotny tak jak byłem.

Odnośnik do komentarza

Moim zdaniem nie jest obciach. Jak dla mnie jest to po prostu normalna forma poznania kogoś. Na studiach czy w szkole spoko, łatwo kogoś zapoznać bo ma sie kontakt z innymi. Ale jak się te studia skonczy, pracuje w jednym miejscu to nie ma tak wielu okazji. Niby mozna kogoś tam poznać przez znajomych, ale co jeśli większść znajomych jest sparowanych? I nie ma wolnych? Moja obecną partnerkę poznałem właśnie na portalu internetowym. Chyba najgłupszym z możliwych na fotce. Już na pierwszym spotkaniu poza fotką przypadliśmy sobie do gustu

Odnośnik do komentarza

Internet jest jak każde inne miejsce. Chociaż sam mam ten problem,ze niby umawiam się z dziewczyna na pierwsze spotkanie.Wszystko jest fajnie, cacy ale potem do niej pisze i ona się nie odzywa Albo,że spotkanie jest totalna klapą. Nie jest mną zainteresowana pomimo tego, że nie jestem jakiś bardzo głupi czy brzydki. Po prostu nie każdy umie podrywać. Sam takiej umiejętności nie mam ? I chyba zawsze będę sam. U Ciebie ta chemia była od razu?

Odnośnik do komentarza

Może po prostu zbyt się spinasz i próbujesz koniecznie pokazać się od najlepszej strony. Nie zachowuj się jak desperat bo dziewczyna to od razu wyczuje i przestanie do Ciebie mieć jakiś szacunek. NIe mozesz pokazywać, że Ci jakoś nie wiadomo jak zależy. Bądź sobą.Wiem,że to bardzo oklepane zdanie ale po prostu potraktuj to jako miłe spotkanie i nie nastawiaj się na wiele. Może wyjdzie może nie, ale przynajmniej zdobędziesz jakieś doświadczenie. Możesz sobie ewentualnie kupić jakiś fajny zapach. polecam coś z feromonami bo o dziwo coś takiego ma całkiem niezłe działanie co wiele razy przetestowałem Kup sobie jednak jakieś porządne. Dobre są Love Desire.

Odnośnik do komentarza

Działa chociaż początkowo również w to nie wierzyłem Po prostu laska jest do Ciebie od samego początku o wiele lepiej nastawiona i chętniejsza do rozmowy. Tyle,że tak jak pisałem nie może być to jakieś g z allegro z 20 zł ale coś porządnego. Love Desire wystaępuje w dwóch rodzajach. Są w jasnych buteleczkach i one są trochę słabsze Ale za to tańsze. Mocniejsza jest wersja ciemna i tą sam aktualnie posiadam. Super, sam zapach w sobie jest również ok.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...