Skocz do zawartości
Forum

Problemy w porozumieniu się z mężem i innymi ludźmi


Gość szmitek

Rekomendowane odpowiedzi

Mam 23 lata rok temu wyszłam za mąż nie mogę się porozumieć z mężem i innymi ludźmi też nic mi nie wychodzi. Najchętniej bym się zamknęła w pokoju i nie wychodziła, zazdroszczę pewnym osobą i chciała bym być na czyimś miejscu a najchętniej cofnęła bym czas.

Odnośnik do komentarza

dlaczego nie potrafisz się porozumieć nie potrafisz mówić o swoich uczuciach i problemach? może za mało rozmawiacie. Poproś go o rozmowę np. wieczorem zrób herbate, porozmawiaj o tym o czym byś chciała. Powiedz co jest na plus co jest na minus co chciałabyś zmienić. To jest Twój mąż na pewno będzie starał się Cię zrozumieć. Może napisz dokładniej na czym polega problem bo ciężko tak przedstawić konkretną poradę.

Odnośnik do komentarza

żałujesz że wyszłaś za mąż? wyszłaś z miłości byłas pewna, że to ten jedyny? dlaczego uwazasz, ze cofniecie czasu byłoby lepszym rozwiązaniem żałujesz czegoś? co chcialabyś zmienic, jak wygladalloby Twoje idealne zycie. ustal sobie cele i to co chcialabys realizowac, nie odsuwaj sie od ludzi bo to bedzie gorsze niz proba zblizenia sie do nich. Moze dopadla Cie jakas depresja?

Odnośnik do komentarza

W małżeństwie róznie bywa, są wzloty i są upadki. Może Twój związek właśnie przechodzi kryzys i dlatego masz takie myśli. Porozmawiaj z mezem o tym co cię boli, moze zaproponuj wspólną terapię, przeciez chyba kiedyś tego człowieka kochałaś, z jakiegoś powodu wyszłaś za mąż?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...