Skocz do zawartości
Forum

Jak odbudować zaufanie do partnera?


Rekomendowane odpowiedzi

Jestem związku od dwóch lat.W tym zwiazku jest syn.Jak go poznałam to on miał dobry kontakt z swoią kuzynką.Pomagał jej w każdej sytuacij i problemie.Dzwonili do siebie i pisali a ja patrzyłam na to z przymknietym okiem . Chociaż on mi deklaruje że to tylko pomoc .To ja i tak nie potrafie tego zrozumiec czemu on nadal jej pomaga chociaż jej z związku ze mną i mamy syna. Jak mu zaufac?

Odnośnik do komentarza

Zaufanie powinno wynikac z miłości. Jesli jednak to nie wystarcza to powinnas z nim otwarcie porozmawiać, że źle się z tym czujesz, że ona tak często wyjeżdża do niej. Porozmawiaj z nim, zwróć uwagę, że kuzynka za często do niego dzwoni, że może ma kogos jeszcze, na kim może polegać? Możesz tez proponowac, że będziesz z nim jeździła do niej. Albo jeszcze lepiej - znajdź tej kuzynce faceta! :)

Love, laugh and live! :)

Odnośnik do komentarza

nie rozumiem:
jestes zazdrosna o kuzynke???
tzn o co ze spedza z nia wiecej czasu niz z Tobą? to spraw zeby sie z Toba nie nudził wymysl taki wieczor zeby do niej nie jechal i wolał Ciebie bo chyba po coś tam jeździ nie?
W ogóle uwazam że tytuł jest zły bo jak mozna odbudowac zaufanie skoro go nie zburzył bo nie napisałas nic co zrobił co mogłoby podwazyc jego zaufanie

"Kiedy jest smutno, kocha się zachody słońca..."Mały Ksi

Odnośnik do komentarza

Mam problem nie potrafię zauchać chłopakowi którego bardzo kocham przez to nas związek się rozwala a ja zawsze staram sie o niego walczyć . Wiem, że on bardzo mnie kocha i jestem dla niego najważniejsza zabolało mnie tylko to ze prawie by mnie zdradził jak był w pracy za granicą a to tylko dlatego że się kłóciliśmy cały czas przez skypa jak gadalismy a on już miał tego dosyć i miał mnie gdzieś a teraz płakał i mówił że nie chce mnie przez to stracić ze jestem dla niego najważniejsza ze bardzo mnie kocha.. Ale moim innym byłym chłopaku moje zaufanie do nich się zmieniło bo on chodził z dwoma na raz mówił że mnie kocha a było całkiem inaczej... chciałąbym się zmenić dla niego i dla siebie samej ale gdy czuję że sie zmieniłam to wszystko zaczyna wracać ta nieufnośc i wgl ;/ potrzebuje najlepiej szybkiej odpowiedzi internetowej ponieważ chce jak najszybciej zakończyć ten swój problem. niedługo bd szła na konsultacje z psychologiem ale chciałabym się też stąd dowiedzieć jak można to pokonać bo przez to każdy związek sie rozleci. .on mówi że mogę mu zaufać a ja i tak nie potrafię ;/

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...