Skocz do zawartości
Forum

Związek nastolatki z mężczyzną w średnim wieku


Gość kiciuś kiciak

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kiciuś kiciak

Cześć
Piszę do Was bo sytuacja mnie juz przerasta!!!!!!
Mam 17 lat (w sierpniu 18), chodzę do LO. W ubiegłym roku w wakacje poznałam mojego mężczyznę. Nie będe mówiła imienia bo to nie ważne.Chodzi o to, że On ma 42 lata. Moja mama jak się o tym dowiedziała, to był strasznie wkurzona :/
Nie chciała żebym się z nim spotykała, mówiła, że on jest ze mną dla seksu itd. Ale to nieprawda.
Jestesmy ze sobą już pół roku a dopiero po 3 miesiącach zaczęliśmy współżyć!
Wiem, że On mnie kocha, bardzo o mnie dba, nie traktuje mnie jak przygody, ma wobec mnie poważne plany. Powiedział, że jak dostane się na studia to mi się oświadczy, chce mnie motywować do nauki.
On jest samotny jest po rozwodze ale nie ma dzieci. Przedstawił mnie swojej rodzinie i znajomym. U mnie był raz i mama nie bardzo z nim gadała niby miła była ale czuć było że nie teges. No i wiecej mam go nie przyprowadzać.
Mój tata mieszka w Niemczech i powiedział ze jak wroci to mnie usadzi na tyłku a nie sobie sponsora szukac.
Ale przeciez ja nie mam sponsora jestesmy ze soba z miłosci, wiem ze On mnie kocha jest dla mnie dobry, ufam mu i On interesuje sie moimi sprawami i problemami, motywuje mnie i wspiera a to przecież wazne. Dlaczego roznica wieku sprawia ze nasz zwiazek spotyka sie z taka niechecią? Przeciez nie robimy nikomu krzywdy i jestesmy ze soba szczesliwi dlaczego inni tego nie rozumieja i wysmiewaja nas i chca zebysmy sie rozstali?
Jak przekonac rodzicow ze ten czlowiek jest dla mnie dobry i chce z nim byc? On naprawde jest dla mnie dobry i mnie kocha dlaczego inni tego nie rozumieja moze sa zazdrosni???

Odnośnik do komentarza
Gość stara-baśń

nie dziwie sie, ze wszyscy sa przeciwni jest bardzo duza roznica wieku ten facet moglby byc Twoim ojcem poza tym skad wiesz ze Cie kocha? Chce Cie miec to Ci mowi ze kocha a potem znajdzie sobie inna gdy Twoj termin waznosci minie!

Odnośnik do komentarza

Moim zdaniem różnica wieku jest za duża. To jest oczywiście Twoja sprawa ale zastanów się czy to na pewno miłośc. Nie znam tego mezczyzny wiec nie wiem jaki jest ale moze byc tak ze pobedzie z Toba rok dwa czy 5 i miłosc sie skonczy bo pozna nową, młodszą, albo jakąś inną.Ciężko mi uwierzyć w taką miłość, zbyt duzo się słyszy o tym czy o tamtym... poza tym facet w tym wieku powinien sam sie zastanowic czy to zdrowe wspolzyc z nastolatka. Jesli on nie widzi problemu to wg mnie chyba nie jest zbyt obiektywny albo jemu to nie przeszkadza.

http://www.ticker.7910.org/an1cMls0g411100MTAwNDcxNGx8MzU1NjZqbGF8aW4gbG92ZQ.gif

Odnośnik do komentarza

no moim zdaniem to z deka przesada nie wiem ale mnie by odpychala bliskosc z nie oszukujmy sie - starym facetem przynajmniej dla mnie, nie wiem ze Ciebie to nie zniecheca. Rozumiem ze jest atrakcyjny ale Ty powinnas sie bawic na imprezach z rowiesnikami a nie u wujka na kolankach siedziec, moim zdaniem to niesmaczne

"Kiedy jest smutno, kocha się zachody słońca..."Mały Ksi

Odnośnik do komentarza

a skąd masz pewnosc ze to szczera miłość i uczucie a nie potrzeba bliskosci z młodą osobą? Jestes zakochana i mu ufasz ale znasz go na tyle dobrze zeby miec pewnosc? Znasz jego poprzednie zwiazki jestes obiektywna czy tylko znasz jego strone i wierzysz w to co Ci mówi? Nie przecze ze moze Ci kochac - moze, ale ja jestem nie ufna w takich kwestiach...

Gdy wabi cię ognik, idź za nim.
Być może zabrniesz na manowce,
ale nigdy nie będziesz sobie wyrzucać,
że może była to Twoja Gwiazda.

Odnośnik do komentarza

matko to tak jak Łapicki i jego żoneczka. Dziewczyno co Ty w nim widzisz, chyba tylko konto w banku. Ja rozumiem że można poczuć isę wyjątkowo jak ma się kogoś kto umie się zachować, kto podjeżdża po ciebie samochodem pod szkołe, kto kupuje ci prezenty i zabiera w miejsca gdzie Twoim rówieśników nigdy nie zobaczysz bo ich na to nie stać... Ja to rozumiem tylko jakim to kosztem się dzieje. Nie wierzę w miłość pomiędzy 17 a 42, przecież on mógł by być Twoim ojcem i to bez żadnych problemów. To nie jest zazdrość, to jest zdziwienie. Poza tym wiesz co myślą o takich dziewczynach jak ty.... Twoim znajomi, sąsiedzi i inni pewnie już dawno przyszyli ci łatkię takiej co na kasę leci... i nie wmawiaj sobie że to jest romantyzm.... czysty interes przynajmniej z jego strony

Nigdy więcej nie patrz na mnie takim wzrokiem
Nigdy więcej nie podnoś na mnie głosu
Nigdy więcej nie zatruwaj słów gorycz

Odnośnik do komentarza

jaki macie interes w krytykowaniu? Szlak mnie trafia. Jeśli facet jest starszy o dwadzieścia lat to jest nieszczery, a jeśli w tym samym wieku to zawsze będzie kochał? Zastanawiacie się nad tym co piszecie? Kto może bardziej kochać, ten, który nie doświadczył przygód lub doświadczył ich za mało(NASTOLATEK), czy ten, który przygody ma za sobą(DOROSŁY MĘŻCZYZNA)? Nie słuchaj, dziewczyno zazdrosnych nastolatków.

Odnośnik do komentarza

" On mnie kocha jest dla mnie dobry, ufam mu i On interesuje sie moimi sprawami i problemami, motywuje mnie i wspiera a to przecież wazne. "

Od tego masz rodziców, Twoja mama i tak zachowała się w porządku goszcząc go w Waszym domu.
Prawdę mówiąc, facet jest niepoważny, ale to on bardziej ryzykuje, chyba, że zrobi Ci dziecko i w taki sposób Cię uziemi.
Więc dziewczyno, zabezpieczaj się na wszelkie sposoby, bo spaskudzisz sobie życie.
Pójdziesz na studia i wtedy zobaczysz, że Ty i on, to dwie różne historie.
Wiem, że nic i nikt Cię w tej chwili nie przekona, ale ten facet po prostu Cię wykorzystuje.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...