Skocz do zawartości
Forum

Dlaczego 20-latki kłócą się z rodzicami o swoją wolność?


Gość fruktinka

Rekomendowane odpowiedzi

Gość fruktinka

Mojej przyjaciolki corka zazuca rodzicom ze ci zabraniaja jej wracania do domu po 23 h .Ci tlumacza sie tym ze ma na nia zly wplyw jej kolezanka ktora jest starsza od niej o 23 lata (kobieta ma 43 lata) naduzywa alkoholu a porzy okazji czestuje ta mloda dziewczyne .Ale mowia ze kiedy miala rowiesnikow w swoim wieku chodzila wszedzie nawet na calonocne imprezy ,dyskoteki .Corka jej nie pracuje .Moja znajoma zaczela mowic corce zeby ta wziela sie za porzadki generalne a nie powierzchowne i corka zaczela sie buntowac ze ona jest tylko od mycia naczyn i latania do sklepu .JA MYSLE ZE JAK JEDNO IDZIE NA ZAKUPY TO CORKA POWINNA W TYM CZASIE SPRZATAC ,a tak nie bylo wracajaca z miasta z zakupami moja znajoma, na samo wejscie do domu nerwy, bo byl balagan godzina 11 a jej coreczka spi kiedy zaczynala krzyczec konczylo sie to awantura i tym ze albo jej corka odwalila focha albo sprzatnela na odczepnego .Dalej chodzila do tej starszej kolezanki i wracala pijana ,jej matka powiedziala ze nie ma sily ,ma jeszcze 2 mlodszego rodzenstwa w szkole podstawowej 1 kl i 3 kl Corka stwierdzila ze wyprowadza sie z domu ,i przez kilka dni przebywala u tej KOBIETY i razem z nia pila ,a wiemy to z tad ,bo znajomy tam zachodzil i mowil nam .w tej chwili mieszka na stancji ,wynajmuje pokoj .ciagle jest agresywna i zbuntowana jak do niej dotrzec ma matka , Prosze o pomoc

Odnośnik do komentarza
Gość Arieleczka

Współczuje Twojej przyjaciolce ,taka corka to twardy oorzech ,ale mysle ze tu Najwiekszy problem jest odseperowanie jej od tej kobiety,Ja mam dzieci ale jeszcze male i trudno mi sie wypowiedziec .Poniewaz w domu moim byly zasady ktorych musielismy przestrzegać np juz jako nastolatka musialam sprzatac mama dawala mi rzeczy moje do prasowania i mowila jak wyprasujesz tak bedziesz chodzila i choc czasem lzy byly w oczach ale sie robilo i wyszlo mi to na dobre .Jezeli bylam juz starsz majac 19-20 lat to mowilam rodzicom ze ide na impreze wroce o 1 lub 2 w nocy ze bedzie alkohol i z kim ide ...mama zawsze mi powtarzala uwazaj na picie alkocholu bo to nie zawsze jest przyjemnosc ,ale takiej kolezanki to ja nie mialam i na pewno moji rodzice wsciekali by sie tak samo .Dlatego nie wiem jak moge pomoc

Odnośnik do komentarza

ja bym poszła do tej babki i powiedziała, ze jak jeszcze raz przekabaci mi córke, ze ta ucieknie do niej na noc, to wezwe policję i bez wahania bym wezwała policjantów, żeby siłą wyprowadzili córkę od tej kobiety.
Sory ale ta sytuacja jest niezdrowa kobieta po 40 a takie numery robi, może jest lesbijką i szuka młodej kochanki?
Poza tym dziewczyna nie pracuje jest na utrzymaniu matki, ma sie stosowac do jej zasad i koniec, jak nie, to niech sobie znajdzie prace wyprowadzi sie i bedzie samodzielna. Ja bym postapila brutalnie ale moze to by dało do zrozumienia, dla mnie ta kobieta (ta kolezanka córki po 40stce) jest dziwna, żeby nie powiedzieć chora.

http://straznik.dieta.pl/zobacz/straznik/?pokaz=601651b7128e8c5ce.png

Odnośnik do komentarza

jasne ze da, córka jest na utrzymaniu matki nie jest osoba niezalezna a matka sie martwi, utrzymuje ją, wychowuje wiec ma prawo wiedziec gdzie jest corka i nie zgadzac sie na to. poza tym nawet jesli policja nie wyciagnie jej bo jest dorosla to przynajmniej beda wiedzialy ze nie zartujesz. swoja droga ja uwazam ze ta kobieta nie jest zdrowa dziwne ze ona nie widzi problemu ze manipuluje dwudziestolatką, dla mnie to conajmniej dziwna sytuacja. ja bym osmieszyla tę kobiete jakos np popytala sasiadow jaka ona jest bo martwisz sie o corke itp moze jak sasiedzi poznaja co ona robi to jej sie glupio zrobi i przestanie

Gdy wabi cię ognik, idź za nim.
Być może zabrniesz na manowce,
ale nigdy nie będziesz sobie wyrzucać,
że może była to Twoja Gwiazda.

Odnośnik do komentarza
Gość fruktinka

Teraz obecnie jej corka mieszka na stancji -wynajmuje pokoj ,nie wiem na jakich warunkach i moja przyjaciolka tez .A wiem ze ostatno moja przyjaciolka spotkala ta KOBIETE 43 letnia i powiedziala jej co oniej tak naprawde mysli... zapomnialam dodac ze ta KOBIETA ma PARTNERA...,wiem ze babcia wychowuje jej corki...)) TA KOBIETA WYZWALA NA ULICY MOJA PRZYJACIOLKE ...moja przyjaciolka zadzwonila do swojej corki mowiac jej ze spotkala na ulicy jej kolezanke i powiedziala jej co oniej mysli ,a ze ona wyzwala ja ...corka prez tel powiedziala tylko tyle poco ja zaczepiasz czy ty zawsze musisz sie wtrącić......moja przyjaciolka przeplakala caly dzien i noc nie wie co ma robic czy zerwac kontakt calkiem ze swoja corka czy utrzymac kontakt .......prawdea jest taka ze na sama mysl ze widzi ja z balkonu jak wchodzi do tej kobiety to ma dosc .PROSZE PORADZCIE COS !!!!!

Odnośnik do komentarza
Gość fruktinka

Nie ta kobieta nie jest lesbijka ma partnera .Razem zyja pija itd.Sama swoje corki zostawila babci na wychowanie ,i niszczy zycie mlodej dziewczynie ,Jak moja przyjaciolka powiedziala do swojej corki o tym ze ona zostawila dzieci i poszla za alfonsem ,to corka powiedziala ze klamie bo to calkiem nie tak bylo i ona wie jaka jest prawda ...To sie zastanawiam co takiego ciagnie tam ta mloda dziewczyne ,PROSZE O POMOC!!!!!!

Odnośnik do komentarza

ciągnie bo musi jej czyms imponowac moze własnie takim stylem zycia alkohol zabawa beztroskosc - moze własnie tym jej imponuje?? a moze po dobroci porozmawiac z córką co ja ciagnie do tej kobiety dlaczego krzywdzi matke i czy jest pewna ze tez zycie jest fajne i bierze pod uwage konsekwensje takiego stylu zycia

http://www.ticker.7910.org/an1cMls0g411100MTAwNDcxNGx8MzU1NjZqbGF8aW4gbG92ZQ.gif

Odnośnik do komentarza

tez mi sie tak wydaje, moze luz blues sielanka, imprezy dobra zabawa - młodych ludzi to kreci moze to ją ciagnie? ale dziwna ta babka jest szczerze mówiąc ciekawe co ona robi w życiu na co dzien?

Gdy wabi cię ognik, idź za nim.
Być może zabrniesz na manowce,
ale nigdy nie będziesz sobie wyrzucać,
że może była to Twoja Gwiazda.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...