Skocz do zawartości
Forum

Upokorzenia i przemoc ze strony partnera a myśli samobójcze po śmierci dziecka


Gość ag...a0

Rekomendowane odpowiedzi

Mama na imie Agata ma 23 lata, zyje z chlopakiem o 9 lat starszym, jestem z nim 6 lat. Mam z nim czteroletnia corke i mialam z nim syna , ktoy rok temu zmarl. Po jego smierci leczylam sie u psychiatry poniewaz mialam mysli samobujcze. Miedzy mna a moim partnerem nie uklada sie juz bardzo dlugi czas... Odchodzilam od niego wiele razy i ciagle wraca, ale jak jestem z nim to przezywam ciagle upokorzenia, wyzwiska a nawet rekoczyny... nie potrafie od niego odejsc ale tagrze nie potrafi z nim zyc i przez to mam bardzo czeste mysli samobujcze.. nie mam nikogo z kim mogla bym o ty porozmawiac ...

Odnośnik do komentarza

musisz od niego odejsc to jest konieczne! tak chcesz zyc z facetem, który podnosi na Ciebie reke? A co jesli zacznie Cie bic i Twoje dziecko? Przezylas ogromna tragedie i musisz skorzystac z pomocy psychologa, aby nauczyc sie zyc po smierci synka, zyc dla siebie i dla swojej córeczki a dodatkowo, musisz nabrac w sobie siły na to, aby rozstac sie z obecnym partnerem. jestes mloda i na pewno znajdziesz faceta ktory Cie pokocha i ktory bedzie o Ciebie dbal, nie mozesz sobie pozwolic na takie traktowanie!

http://straznik.dieta.pl/zobacz/straznik/?pokaz=601651b7128e8c5ce.png

Odnośnik do komentarza
Gość stara-baśń

spakuj sie kochana i odejdz od tego faceta wyprowadz sie do domu rodzinnego do kolezanki, ciotki, babci, do domu samotnej matki - gdziekolwiek byle dalej od niego, bo ten czlowiek Cie krzywdzi a juz zostalas skrzywdzona przez zycie. No i potrzebujesz pomocy psychologa smeirc dziecka to ogromna tragedia, musisz pozwolic sobie pomoc i skorzystac z porady specjalisty!

Odnośnik do komentarza

jeśli źle się dzieje to moim zdaniem powinnaś odejść. Wiem łatwo mówić jak się nie jest w takiej sytuacji. Będzie ci trudno, bo masz z nim dziecko ale nie warto siedzieć i pomału zamiast kochać nienawidzić ojaca swojego dziecka. Lepiej chyba odejść mając w miarę normalne stosunki, pokaż córce, że to nie jest normalne jak tata upokarza i wyzywa mamę, pokaż jej że w każdy ma swoją godność i że to nie jest normalna sytuacja. Przyda jej się to kiedy bedzie dorosła, będzie wiedzieć że taki stan rzeczy nie jest czymś normalnym, że nie powinna trwać w nim za wszelka cene. Ja uważam że nie powinno się być w takim związku w którym jest się nieszczęśliwym tylko dlatego, że jest dziecko... Bo co dziecko wyciągnie z takiej relacji pomiędzy rodzicami?

Straszna rzecz ta pamięć kobieca! Oscar Wilde — Portret Doriana Graya

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...