Skocz do zawartości
Forum

Oziębłość męża


Rekomendowane odpowiedzi

jestem zrozpaczona, nie wiem co mam robić. Czasami chciałabym zostawić męża i odejść ale innym razem myślę już inaczej. Kocham go ale nie czuję odwzajemnienia uczuć. O wszystkie gesty np. objęcie, pocałunek muszę się prosić. Mąż zawsze był dosyć chłodny, ale teraz to już maksymalnie. Nie układa się nawet w łóżku. Moje zdjęcie nosi głęboko w portfelu, tylko dzieci ma w zasięgu wzroku, tak samo jest ze zdjęciami w telefonie, czy na portalu społ., moich tam nie ma. Kiedy mówię mu o tym, twierdzi że zachowuję się jak dziecko, że już nawet jestem zazdrosna o własne dzieci. Ale mnie to boli, bo nie czuję się ważna. Mam mętlik w głowie, bo czasami rozmawia nam się ok. Mąż lubi wygłupiać się z dziećmi i wtedy często zaczepia i mnie (takie kogucie zaloty), ale innym razem....Budujemy dom i on bardzo w to się angażuje, ma żal do mnie że ja nie, że ja tylko o uczuciach, że mam ciągłe pretensje do niego że nam się nie układa, że mu nie ufam i oskarżam o zdrady. Z tym zaufaniem to faktycznie mam problem, bo było źle między nami i to z jego winy (kobieta) i ja teraz często wracam do tego, chociaż obiecałam, że nie będę, ale to jest silniejsze ode mnie. Są sytuacje które są dla mnie bardzo podejrzane i kiedy próbuję je z nim wyjaśnić to jego argumenty mnie nie przekonują. Mam świadomość, że zrobiłam się zrzędliwą, zgorzkniałą żoną i chciałabym to zmienić, ale nie potrafię. Do tego oczekuję, że mąż będzie poświęcał mi więcej czasu, kiedy jest na urlopie (widzimy się bardzo rzadko bo on pracuje w anglii), ale niestety większość dnia siedzę sama w domu, bo on ma swoje zainteresowania. Widzę w tym wszystkim i swoją i jego winę, żadne rozmowy nic nie dają, nie ma mowy o jakiejś wspólnej terapii. Chyba jest najlepiej, kiedy ja daję sobie na luz, wtedy on trochę bardziej się stara, ale boję się że kiedy będę taka obojętna na całą sytuację, to już wszystko wygaśnie w moim sercu.

Odnośnik do komentarza

skoro rozmowy nic nie daja i nie ma mowy o terapii to jak widzisz ten zwiazek za rok dwa czy 5? przeciez on nie przetrwa przy takim stanie rzeczy. Musisz z nim pogadac konkretnie i powiedziec albo pracujemy nad nasza rodzina i wspolna przyszloscia albo po prostu sie rozchodzimy i nie bawimy sie w domu, ktorego nie ma. Poza tym dziwne wlasnie z tymi Twoimi fotkami, moze wstaw na jego profil Wasze zdjecie slubne albo jakies z wakacji i podpisz MY i jakis usmiech czy buziak, zobaczymy jak zareaguje

http://straznik.dieta.pl/zobacz/straznik/?pokaz=601651b7128e8c5ce.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...