Skocz do zawartości
Forum

Zmienność nastrojów i zachowań


Gość an...zo

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem bardzo wesoły ale jednocześnie smutny , jestem miły a za chwile zły , pomagam innym podczas gdy innym razem krzyczę na bezdomnych , nie oczekuje od życia nic a później płacze , że nic od niego nie mam a czasem po prostu się z tego wszystkiego śmieje i mówię sobie że jest pięknie.
To doprowadza mnie do punktu w którym nie wiem co robić , bo nie wiem co robić .
I co ja mam zrobić?

Odnośnik do komentarza

Szkoda, że nie napisałeś ile masz lat, bo jeśli jesteś nastolatkiem, to mozliwe, że jest to kwestia okresu dojrzewania. Wiele młodych osób w tym okresie ma wahania nastrojów, jest to kwestia hormonów. A jeśli jesteś juz po okresie dojrzewania i jesteś dorosłym mężczyzną, to to, co opisujesz może być chwiejna osobowością. To się nazywa borderline czy jakos tak. Jest to własnie osobowość chwiejna emocjonalnie, raz się smieje, raz płacze itp. I jeśli Ty tak masz i czujesz, że nie potrafisz w pełni zapanować nad swoimi emocjami, to możliwe, że to własnie borderline i w takiej sytuacji najlepiej by było gdybys zasięgnął porady psychologa, bo takie wahania anstrojów moga się pogłębiac i możesz raz być miły raz nie, a przez to możesz coś stracic, np. znajomych, którzy nie będą wiedzieli, że robisz to nieświadomie i pomyślą, że jesteś humorzasty. Przemyśl sobie czy nie lepiej by było skorzystac z porady psychologa, to może być naprawde dobre rozwiązanie, dzięki któremu poczujesz się lepiej.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...