Skocz do zawartości
Forum

Przybicie i apatia po powrocie do domu ze szkoły oraz brak chęci do uczenia się


Gość an...ka

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem trochę dziwny. może tak mam 16 lat, kiedy jestem w szkole to się cieszę, opowiadam kawały, śmieje się z innymi kolega z klasy, ale nie mogę poznać nikogo nowego, chce zagadać to jakieś dziewczyny to nie mogę, boje się, ale jak są wszyscy to się wygłupiam i wgl., w sumie boje się bliskiego kontaktu, lecz gdy wracam do domu, czuje się przybity nic mnie się nie chce robić, usiądę przed komputerem i użalam się nad sobą, czuje się zamknięty. Drugim moim problemem to jest to że np. wygrywam jakiś mecz, to nie potrafię się cieszyć kiedy inni skaczą i biegają, ja stoję i się przyglądam. Też jak mam się uczyć to mi się nie chce i próbuję robić wszystko inne, i gdy moi rodzice widzą że robię coś innego, to słyszę coś typu nie zdasz, drugi raz nie będziesz w tej samej klasie albo pójdziesz do zawodówki i to mnie tak przybija że nie mogę nic zrobić, usiądę i patrze w jakiś punkt dla zabicia czasu, kiedyś się dobrze uczyłem, teraz jestem na 2-3 i mam 2 zagrożenia... Poradźcie coś, bo brakuje mi ochoty do życia... Zamierzałem też schudnąć bo mam nadwagę 3 kg, ale nie mam ochoty, i jak coś mnie denerwuje, to zjem kostkę czekolady lub coś...

Odnośnik do komentarza
Gość Gwieździsta

no wiesz masz trudny wiek, dojrzewanie burza hormonów to może stąd masz takie zachowania. Musisz zastawić się co chcesz w życiu robić i zacząć do tego darzyć. A do tego potrzebna jest nauka, bo czegoś by nie wybrał to wykształcenie to podstawa, żeby chociażby nikt ci nie zarzucił że jesteś głupi bo nie skończyłeś szkoły. Jak się przyłożysz to na pewno dasz rade.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...