Skocz do zawartości
Forum

Jak poznać czy druga osoba odwzajemnia uczucie?


Gość an...ka

Rekomendowane odpowiedzi

Zakochałem się w pewnej dziewczynie,ale nie wiem czy ona mnie kocha.To trwa juz ok.2 lata,chodzimy do siebie,rozmawiamy,ale ona ma tez innego kolege.Więcej czasu spędza ze mną,ale częściej się śmieje z nim.Co mam zrobić?Niektóre dziewczyny mówią że sie we mnie zakochala,ale ona mowi ze czasem ja wnerwia takie mowienie ze sie w emnie zakochala.

Ps.mam 11 lat a ona tak samo. ;-]

Odnośnik do komentarza

Skoro od 2 lat się przyjaźnicie, to możesz z nią porozmawiać, powiedzieć jej, że bardzo ją lubisz i czy ona lubi Ciebie równie mocno jak Ty ją :)
Macie po 11 lat, wchodzicie w okres dojrzewania, pojawiają się pierwsze zauroczenia, sympatie itp. Nie nazwałabym tego kochaniem, wielką miłością, ale zaproponowanie dziewczynie "chodzenia" może zweryfikowac czy jej też się podobas czy nie. Pamiętaj jednak, że jeśli dziewczyna się zgodzi - fajnie, jeśli nie, nie możesz okazywać negatywnych emocji, nie możesz jej zmuszać do związku. Jeśli się nie zgodzi a Ty się obrazisz lub zachowasz się niestosownie, możliwe, że takie zachowanie może zepsuć Waszą przyjaźń. Spróbuj spędzać z nią jak najwięcej czasu i sprawiaj aby się śmiała. Możecie wychodzić wspólnie na spacer, na rower, na rolki itp. Na pewno wiesz co lubi i co sprawia jej radość, więc róbcie to razem.

http://www.ticker.7910.org/an1cMls0g411100MTAwNDcxNGx8MzU1NjZqbGF8aW4gbG92ZQ.gif

Odnośnik do komentarza

Troszke szybko dojrzewasz :) ale słodziutkie to .
Najlepiej zaproś ją do kina i po filmie idzciepieszo do domu i po drodze zacznij rozmowe.
Możesz jej powiedzieć że zauważyłeś że ona spędza dużo czasu z tamtym kolegą i się zapytać z kim milej spędza swój czas- z Tobą czy z nim. A jak ona spyta się czemu pytasz to możesz jej otwarcie powiedzieć że jest fajną dziewczyną,że lubisz spędząc z nią czas,powiedz jej jakiś komplement np że jest bardzo ładna, inteligentna, że Tobie się to bardzo w niej podoba i skoro już znacie się 2 lata to możesz jej otwarcie powiedzieć ze czujesz coś do niej i czy nie chciałaby zostać Twoją dziewczyną.
Jesteście bardzo młodzi. Ona może się trochę wstydzić- nie wiadomo co odpowie. Może myśleć TAK ale powiedzieć Nie wiem. Jak od razu się nie zgodzi to pokaż jej że Ci smutno z tego powodu ale powiedz że na nią poczekasz aż będzie gotowa . I wtedy udawaj jakby nigdy nic nie było. Nie obrażaj się i nadal spędzajcie czas razem jak zawsze. Nie nalegaj. Tylko praw jej dużo komplementów gdy będziecie sami.
A jak się zgodzi od razu to pokaż jak się cieszysz że się zgodziła,odprowadź ją pod same drzwi i możesz ją nawet lekko pocałować na dobranoc.

Wszystko wypali jeśli rodzice za wami nie chodzą. Ja w Twoim wieku już sama chodziłam po mieście ale nie wiem jak jest u was. Ale zawsze możecie poprosić rodziców o trochę prywatności.

Odnośnik do komentarza

"A co Buquile taki ciekawy jesteś?"

Banana ze sklepu nie potrzebuje - bo mam swojego, a kondomów nie używam.
Dziwie się tylko, że niektóre kobiety tutaj chcą uczyć 11 letnich dzieci co robić jeszcze z ich siurkami. Bo wydaje mi się, że narazie te dzieciaki to powinny nimi tylko sikać.

Odnośnik do komentarza

"Ty wszystko musisz kojarzyć z seksem."

Za to kobietom randki, chodzenie ze sobą oraz romanse nie kojarzą się z seksem, bo są to rzeczy z natury aseksualne, które w ostatecznym rozrachunku prowadzą w zdecydowanej większości do gry w domino, bingo i klasi łapki.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...