Skocz do zawartości
Forum

Drętwienie mięśni nóg i karku podczas ataku nerwicy


Gość ma...ka

Rekomendowane odpowiedzi

mam 14 lat, pierwszy raz dostałam nerwicy jakieś 2 tyg temu. wcześniej brałam nałogowo psychotropy. W czasie gdy dostałam nerwicy zaczęły mi drętwieć mięśnie nóg i karku. Dopiero w szpitalu podano mi jakiś mocny lek uspokajający i bóle ustąpiły. Nie wiem co mam robić żeby już taka sytuacja się nie zdarzyła.

Odnośnik do komentarza

Masz 14 lat i brałas nałogowo psychotropy? Mam nadzieję, że nie brałas ich z własnej woli tylko było to leki przypisane Ci przez lekarza!! Przede wszystkim musisz porozmawiać z mama albo tatą, z kimś, kto prowadzi Cię przez tę chorobę, bo najwazniejsza będzie w tej chwili pomoc psychologa lub lekarza psychiatrii. Jeśli pojawił się atak nerwicy jest duże prawdopodobieństwo, że może pojawić się kolejny, dlatego musisz być pod opieka specjalistów, którzy będą leczyć Twoją nerwicę. Możliwe, że potrzebna będzie psychoterapia, może leki, ale to już lekarz zdecyduje. Najważniejsze to nie zostawiac tego tak jak jest - musisz skonsultowac się z psychologiem, on Ci powie, jaka to nerwica czy to nerwica i zaproponuje jakieś rozwiązanie. Musisz porozmawiać o tym z rodzicami, znaleźć źródło tej nerwicy i popracować nad nim. Masz dopiero 14 lat, jak teraz nie zaczniesz nad tym pracować, to w przyszłości napady mogą się nasilić i będzie Ci ciężko w wielu sytuacjach. Dlatego trzymam za Ciebie kciuki abys poszla z mama do psychologa i zeby dobrał Ci najodpowiedniejsze dla Ciebie leczenie!!

Gdy wabi cię ognik, idź za nim.
Być może zabrniesz na manowce,
ale nigdy nie będziesz sobie wyrzucać,
że może była to Twoja Gwiazda.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...