Skocz do zawartości
Forum

W kółko śni mi się, że mój chłopak mnie zdradza


Gość gr...or

Rekomendowane odpowiedzi

Nic nie rób, nie przejmuj się tym, to przecież tylko sen, a sny nie sa prawdziwe bo to tylko sny i nikt nie powiedział, że się sprawdzają, czasem własnie tłumaczy się je na odwrót.

Śni Ci się zdrada chłopaka bo może o tym myślisz, może keidys Cie ktos zdradził, albo nie ufasz swojemu chlopakowi, jesteś o niego zazdrosna. Myslisz o tym za dnia, gdzies podświadomie to przeżywasz i stąd te sny. Nie zwracaj na nie uwagi i nie myśl o zdradzie jak cos takiego sie przysni, to pomysl ze to tylko sen, zadzwon do chłopaka powiedz mu ze tesknisz, uslyszysz jego głos i szybko zobaczysz, ze to nieprawda i ze wszystko jest w porządku. jak bedziesz myslala o zdradach, analizowala sny i sie stresowala a co jesli to prawda, to caly czas sie beda snily. Nie mysl o nich i dystansuj sie do tego!

http://www.ticker.7910.org/an1cMls0g411100MTAwNDcxNGx8MzU1NjZqbGF8aW4gbG92ZQ.gif

Odnośnik do komentarza

hej od 3 miesiecy sni mi sie moj chłopak ze mnie zdradza i jakos nie daje mi to spokoju nie wiem czy to moze przez zazdrosc ale bardzo mnie to nie pokoi jedni mowia ze sny sprawdzaja sie ale na odwrot nie wiem juz czy mam w to wierzyc i przejmowac sie czy to jest naprawde ? pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Mam podobnie sny są tak realne ze budzę się z krzykiem płaczem z niepokojem sny są jak realny świat codziennie doświadczam przykrych bardzo przykrych rzeczy szczególnie związanych z moim partnerem z którym mam mieć dziecko byłam kiedyś zdradzana i pozucona to fakt ale wykańcza mnie to o czym śnie teraz jestem gotowa brać leki aby wreszcie przesypiać całe noce mam dosyć jestem przytłoczona snami pomocy 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...