Skocz do zawartości
Forum

Leczenie nerwicy hipnozą


Gość nerwicowa

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio czytałam ze nerwicę można wyleczyć hipnozą. Jestem osobą znerwicowana dodatkowo mam anhedonię znaczy nie odczuwam przyjemności. Zanim to wszystko się zaczęlo byłam zupełnie normalną osobą. Dodam że moja choroba jest wynikiem silnej reakcji na stres. Stan przewlekłego stresu utrzymywał się długo przez co nie mogę teraz normalnie funkcjonować. najgorszy jest stan anhedonii, który towarzyszy mi praktycznie non stop. Strasznie mnie to męczy i przez to denerwuję się jeszcze bardziej. Czy hipnoza pomogła by mi wrócić do stanu przed zachorowaniem czyli do normalności??

Odnośnik do komentarza

Hipnoterapie stosuje się w psychiatrii m.in. w leczeniu alkoholizmu, rzucaniu palenia, odchudzaniu, przy leczeniu depresji czy nerwicy. Hipnoza pomaga wygrać z problemami, można skorzystać z terapii indywidualnej bądź grupowej. Hipnoza poprawia samopoczucie pacjenta, wzmacnia jego pewność siebie i podwyzsza samoocene. Jeśli chciałabyś spróbować leczenia poprzez hipnozę, powinnas porozmawiac ze swoim psychologiem bądź psychiatrą czy on sam zajmuje się taką formą terapii, a jeśli nie, gdzie mogłabyś z niej skorzystać. Więcej na temat leczenia hipnozą przeczytasz pod tym linkiem:
Leczenie hipnozą
Powodzenia!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...