Skocz do zawartości
Forum

Czy wierzycie w horoskopy?


Gość Marzycielka

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Marzycielka

Jestem z pod znaku Koziorożca, dzisiaj przeczytałam swój horoskop w którym było opisane jaki jest dla mnie najlepszy zawód. I trochę się chyba pomylili. Pisało, że jako osoba sumienia i pracowita będę rewelacyjnym urzędnikiem lub księgową. Nigdy nie ciągnęło mnie do tego typu zajęć i chyba nie będzie. Właśnie skończyłam studia artystyczne. Czasami czytam horoskopu i powiem szczerze że sprawdza się to co oni tam piszą, ale nie zawsze. Może to tylko autosugestia, ale naprawdę kilka razy miałam identyczna sytuację jak w ta opisana w horoskopie. Jak sądzicie horoskopu mówią prawdę?.

Odnośnik do komentarza

nie ma w co wierzyć to tylko manipulacja i siła autopsugestii. jak bedziesz sobie wmawiac ze zlamiesz noge idac to w koncu sie przewrocisz, jak ebdziesz sobei wmawiac ze Cie boli głowa to zacznie bolec, jak bedziesz sobie wmawiac ze zostaniesz ksiegowa to gdzies tam podswiadomie pojdziesz w zyciu tą drogą. w zasadzie nawet nie musisz sobie wmawiac wystarczy ze to Ci gdzies utkwi w pamieci i podswiadomie bedziesz o tym myslec

Odnośnik do komentarza

ja nie wierzę w horoskopy w gazetach i magiczne panie w tv, które wróżą w ten sposób:
- chciałabym się dowiedzieć czy wyzdrowieje i czy bede bogata
- a jest pani chora?
- tak
- oooo widzę dobrą rpzyszłosc ale tak za 2 lata tak!! za dwa lata poprawa zdrowia ale musi pani dbac o siebie i regularnie sie leczyc, oooooooooooo gotówke tez widze ale za 3 lata - trzeba oszczedzac
pfff pic na wode fotomontaż
ale jakies znachorki i wrozki istnieja, ciekawe na ile to autosugestia a na ile maja dar przezuwania przyszlosci

http://straznik.dieta.pl/zobacz/straznik/?pokaz=601651b7128e8c5ce.png

Odnośnik do komentarza

W sny moze i wierze a w horoskopy, to sama nie wiem. takie w gazetach czy w necie to na pewno nei, bo je ukladaja pewnie ludzie zatrudnieni do tego, ale moze takie horoskopy czytane przez wrozki - jesli faktycznie taka prawdziwa sie znajdzie? A co do snów, to nawet wierze, kazdy sen ponoc cos oznacza, w koncu senniki wiele interpretacji powtarzają

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...