Skocz do zawartości
Forum

Problemy z oddychaniem, napływy gorąca i uczucie ciężkości na sercu


Gość Dreameddreams

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Dreameddreams

W zeszłym roku co jakiś czas ciężko mi się oddychało,musiałam brać duży oddech powietrza. Poszłam na badania lekarz powiedział że wszystko jest ok i że może być to przez stres chociaż nie stresowałam się za bardzo. Potem trochę potrwało i przeszło,potem raz na jakiś czas było. Teraz od paru dni znowu się nasiliło Najbardziej gdy się kładę,gdy leżę i jestem wyluzowana spokojna. Mam uczucie jakbym miała przyspieszony oddech biorę oddech,wydycham i od razu szybko braknie mi powietrza i muszę szybko znowu wziąć oddech lub brać wielkie oddechy które za bardzo też nic nie dają..Takie jakby duszności.Nie raz też czuję taką jakby ciężkość na sercu.Ale to już o wiele mniej. Dodatkowo od paru zaledwie kilku dni jak wstaje rano robi mi się ciemno przed oczami i mam wtedy lekki przypływ gorąca. Nie wiem czym są takie objawy proszę o odpowiedź.

Odnośnik do komentarza

W tej sytuacji warto zrobic takie badania jak krew mocz, EKG. Jesli wyniki będą w normie, możliwe, że faktycznie objawy te są wynikiem stresu i mają podłoże nerwicowe. W tej sytuacji najlepiej zredukować źródło stresu, trochę odpocząć, zrelaksować się, zdystansować się do pewnych spraw lub problemów, bądź w miare możliwości rozwiązać je. Dodatkowo możesz pić melisę na uspokojenie i wyciszenie. Jeśli jednak objawy nie miną, a będą się nasilały i zakłócały codzienne funkcjonowanie, warto wówczas zastanowić się nad rozmową z psychologiem, ale póki co zacznij od badań i od poukładania wszelkich stresujących spraw i problemów. Powodzenia!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...