Skocz do zawartości
Forum

Budzę się pobudzona bez wyraźniej przyczyny


Gość MADZIA11

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie, mam 29 lat od jakiegos czasu zauwazylam ze bez powodu robie sie nerwowa wstaje rano pobudzona bez wyraznej przyczyny...ostatnio kupujac spodnie na bazarze... nagle poczulam jak cos mi sie dzieje w oczach panika mnie ogarnela i kolatalo mi serduszko, bylam sama wiec jak najszybciej udalam sie do Apteki tam dali mi V****** i zmierzyli mi cisnienie 123 na 83 a tetno 112 ...przestraszylam sie .Dodam, ze robilam sobie w kwietniu kompleksowe badania wraz z TSH i w porzadku.Bylam u neurologa jest okej ...
Bardzo prosze o pomoc.
Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Z Twoich objawów wynika, że być może cierpisz na nerwicę i budzisz się pobudzona, zestresowana, pojawiają się ataki paniki. proponuję skonsultować się z psychologiem, ponieważ problem ten może zagrażać Twojemu zdrowiu, a niestety nie przewidzisz kiedy możesz się tak poczuć. przyjmowanie leków na uspokojenie w jednorazowych sytuacjach jest w porządku, ale po jakimś czasie napadów może być więcej a przyjmowanie jakiegokolwiek leku bez konsultacji z lekarzem może mieć negatywne skutki. Trzymam za Ciebie kciuki i polecam wizytę u psychologa. Powodzenia!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...