Skocz do zawartości
Forum

Czy mąż mnie zdradza?


Gość 27011988

Rekomendowane odpowiedzi

witam jestem 23letnią mamą i żona tylko nie do końca.jesteśmy małżeństwem prawie 5 lat wszystko super. tylko że kiedy byłam w ciąży 3 lata temu widziałam męża z drugą kobietą i wydaje mi się że oni się całowali ale nie jestem tego pewna rozmawiałam z mężem i twierdzi że nie że nigdy by mnie nie skrzywdził po części mu wieże kocham go i jestem z nim szczęśliwa tylko też bardzo zazdrosna do tej pory pozwalałam mu na kontakty z jego byłymi partnerkami bolało mnie to ale starałam się mu ufać ale ostatnio jak pisał do swojej byłej co tam u niej nie wytrzymałam i po kłóciliśmy się nie wiem czy słusznie bo nigdy nie robił tajemnicy z tego co pisze nawet sam opowiadał kiedy zapytałam o czym pisali .proszę o radę boję się że kiedyś mogę go stracić a nie będę umiała bez niego żyć zależy mi bardzo na naszym związku myślę że jemu też zależy tylko dlaczego utrzymuje kontakt ze swoimi byłymi ja jak pisałam ze swoimi byłymi partnerami powiedzał że mu to przeszkadza ja wysłuchałam i doszłam do wniosku że zerwę wszystkie takie znajomości dla niego bo naprawdę mogło mu to przeszkadzać ale co ze mną czy moje uczucia są już nieważne

Odnośnik do komentarza

Jeżeli masz podejrzenia to coś musiało je sprowokować. obserwuj męża jego zachowanie. Słuchaj tego co mówi, ale nie szpieguj go. Nie przeglądaj mu poczty, nie sprawdzaj smsów, ani nie chodz za nim. Po prostu obserwuj. Co do smsów to ja też bym się wkurzyła jeżeli mój mąż by smsował z byłymi. I nie chodzi tu o to zaufanie. Skoro jego to drażniło, że utrzymywałaś kontakt z byłymi to ciebie też może doprowadzać do złości jego smsowanie. Powiedz mu o tym, i przypomnij jak się czuł kiedy to Ty smsowałas z byłymi.

Odnośnik do komentarza

Po tym co napisałaś wydaje mi się, że układ w waszym małżeństwie nie jest sprawiedliwy. Ty zerwałaś znajomości z byłymi, podczas gdy on utrzymuje kontakt i być może spotyka się ze swoimi ex. Widziałaś go z kobietą i podejrzewasz, że mogli się całować - warto zastanowić się co to była za koleżanka i jakie są relacje między nimi. Musisz powiedzieć o swoich obawach i niepewności mężowi. Masz prawo być zazdrosna i masz prawo wiedzieć co go łączy z byłymi. Powinniście porozmawiać szczerze, że Ty zrezygnowałaś z czegoś dla niego i on także powinien to ograniczyć. Nie musisz sprawdzać jego telefonu - pokaż mu, że mu ufasz, kochasz go i szanujesz jego znajomości, ale masz prawo zwrócić uwagę na to, co Ci przeszkadza i sprawia Ci przykrość, a on jako Twój mąż, powinien wziąć sobie to do serca i na pierwszym miejscu zawsze stawiać rodzinę, nie koleżanki. Jeśli będą problemy z tego powodu , że prosisz go o coś, wtedy należy bliżej się przyjrzeć czy aby na pewno nie łączy ich nic więcej. Powodzenia!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...