Skocz do zawartości
Forum

Uczucie słabości, stany lękowe i zawroty głowy


Gość polianaa

Rekomendowane odpowiedzi

Gość polianaa

Około 2 miesiące temu w szkole zrobiło mi się słabo i mialam dziwne uczucie takie jakbym się przez chwile zawiesiła chociaż wszystko normalnie słyszałam i wiedziałam co się dzieje. Później było juz ok choć czasami jak juz mi sie robilo słabo bałam się że coś się stanie . Przez jakiś dłuższy czas tak nie mialam aż do teraz jakoś z tydzień temu tak o bez powodu miałam jakby atak lęku siedziałam i nagle przeszły mi dreszcze dziwny ucisk w brzuchu dziwny wzrok tak troszke rozmazany. Czasami kręci mi się tez w głowie robi mi sie goraco automatycznie . Mam strasznie slaba psychike i sama sobie tez pewnei wkrecam ale przez to mam tez glupie mysli o tym co mi moze byc ze cos jest nie tak ze mna i ogolnie mysle o smierci ze jak to moze wszystko wygladac , tak ni stad ni zowad nie moge tez tego pojac ze to wszystko dzieje sie w mojej glowie nie wiem jak te mysli przepedzic . ostatnio mialam tak czesciej i to zazwyczaj jak siedze w domu sama mam te mysli i odrazu napad leku a jak siedze ze znajomymi albo cos robie i o tym nie mysle jest wszystko dobrze. lub jak sie nie wyśpie to chodze taka zamroczona na poczatku i odrazu mam wrazenie ze znowu jest cos nie tak. nie wiem czym to moze byc spowodowane i co to jest czy ktos moglby mi pomoc

Odnośnik do komentarza

Objawy o których piszesz moga wynikać z nerwicy lękowej, tak jak napisała Muszka, ale żeby miec pewność co do diagnozy, powinnaś zgłosić się do psychologa, który konkretnie powie co Ci dolega i zaproponuje terapię. Wiedz, że nerwica to bardzo powazne zaburzenie i nie nalezy tego bagatelizować, dlatego im wcześniej rozpoczniesz terapię tym większe szanse na szybsze pozbycie się problemu. Warto zastanowić się także co spowodowało ten stan. Jesli wydarzyło się coś, co Cię niepokoi, masz jakieś problemy w domu bądź w szkole - powiedz o tym psychologowi. W takiej sytuacji trzeba leczyc nie tylko objawy nerwicy, ale musisz stawić czoła problemom, które je powodują. Powodzenia!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...