Skocz do zawartości
Forum

Ostatnio nie mam siły na nic.


Gość ZuzannaBe

Rekomendowane odpowiedzi

Witam , jako 20 - latka zmagam się z pewnymi z trudnościami , zauważyłam że ciężko mi jest wstać z łóżka , a co dopiero umyć zęby , uczesać włosy i się ubrać. Ostatnio mam ochotę tylko leżeć i nic nie robić. Moje pasje takie jak pisanie , akrobatyka przestały mnie ostatnio cieszyć. Straciłam wenę do pisania mojej powieści. Niczym nie potrafię się cieszyć ani podejmować szybko decyzji.Mam zawroty głowy , nadmierny smutek i ciągle myślenie o marzeniach i przyszłości. Mam często atak płaczu z którym nie mogę sobie poradzić. Próbuję włączyć jakąś bajkę by chociaż raz poczuć się jako dziecko ( Jako dziecko szybko odnajdowałam swoje szczęście ) Często patrzę na inne życie , innych ludzi , zazdroszczę im i porównuje je do mojego. Uważam że moje życie jest szare i ponure , tylko bym się użalała nad sobą albo zaczęła tęsknić za dziewczyną którą byłam dawno. Miewam myśli samobójcze i nie wiem jak mam sobie pomóc. Zastanawiam się gdzie jest mój sens życia który miałam dawniej? Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Gość roshen

Czasem taki dzień poprostu się trafi, że człowiek nie ma już sił. Warto mieć jakąś motywacje do działania. Istotne są także hormony i dojrzewanie. Oraz...organizacja. Trzeba dobrze planować czas, aby nie zdarzała się sytuacja, że np. najpierw nie uczysz się tydzień, a później masz nawał nauki zaległości w weekend. Ponadto praca i sport uszlachetniają i szlifują charakter. Z jednej strony jest to trudne, ale z drugiej to właśnie codzienna walka z życiem jest poniekąd energią do życia, trzeba umieć czerpać energię. Przede wszystkim zadbaj najpierw o siebie. Jakaś kąpiel, domowe spa, manicure, uszykuj się by czuć się zwarta i gotowa do boju. Dbaj o żywienie, gdyż jesteśmy tym co jemy. To od naszego żywienia zależy jaki mamy nastrój i czy mamy siłę żyć. Jedzenie jest tak pyszne, że aż chce się żyć. Jedz witaminki i nie panikuj, w razie czego widocznie mass jakąś burzę hormonów i stąd ten ponury i bierny nastrój.

Odnośnik do komentarza
Gość 42343423

Wiesz motywacja jest jedną z najpotężniejszych sił w człowieku warto szukać jej w inspiracjach tak by każdy dzień mógł być tym dojściem do tego celu który sobie postawisz tak by twoje życie było lepsze

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...