Skocz do zawartości
Forum

moje lęki utrudniają mi życie


Gość Nielitosna

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Nielitosna

Witam moim problemem sa leki które najbardziej dokuczają mi podczas jazdy samochodem.
Zdaje obecnie egzamin na prawo jazdy i zastanawiam się czy jest sens skoro czasem potrafię za kierownica czy się nie komfortowo a czasem jest wszystko ok.
Nie wiem tez czy tych sytuacji nie zwalac na anemie ktora lecze.

Odnośnik do komentarza
Gość Nielitosna

Tak tak troszkę mi uciely.
Nie ja juz długo chodzę na jazdy i mam za sobą juz 3 egzaminy nie zdane.
Chodzi o to ze czasem naprawde się boje a zwłaszcza w godzinach szczytu. Czasem mam takie wrażenie ze odpowiadam za cale bezpieczeństwo na drodze i jesli ma się cos stać to pewnie przeze mnie.

Odnośnik do komentarza

Wiele kobiet jak byly niepewne jako kierowcy, a już szczęsliwie tego papierka upoważniającego do jazdy się dorobiły, zanim siadły do samochodu to opracowywały sobie strategie. Lepiej było jechać najpierw w godzinach mniejszego ruchu. Trasę, czasem z naddatkiem , ale opracowywały zgodnie z teorią, że najłatwiejsza jest jazda prosto i na prawo. I tak jezdząc najpierw ostrożnie ,powoli i opłotkami dziś są pełnoprawnymi i pewnymi użytkowniczkami dróg. Powodzenia. Ty też dasz radę!

Odnośnik do komentarza

Jeżeli nie opanujesz strachu , to nie będziesz dobrym kierowcą. Ćwicz. Najpierw poruszaj się tam , gdzie się czujesz w miarę bezpiecznie. Pamiętaj ,że nie tylko Ty odpowiadasz za to , co się dzieje na drodze . W ruchu drogowym obowiązuje zasada ograniczonego zaufania , co znaczy , że inni uczestnicy powinni też zwracać uwagę między innymi na Ciebie i odpowiednio reagować.

Odnośnik do komentarza
Gość Nielitosna

Dzis doszłam do tego czym jest mój strach i jak wielkie nledy przez niego robię.
Pomimo ze nie bylo zbyt wielkiego ruchu dzis na miescie pojeździliśmy po terenach które znam i wyszlo znakomicie :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli opanujesz swoje lęki, będziesz dobrym kierowcą. Uwierz w swoje umiejętności i możliwości. Powtarzaj sobie: "Potrafię jeździć, jestem dobrym kierowcą, panuję nad autem itp.". Jeśli czujesz się niepewnie za kierownicą, najpierw wybieraj mniej ruchliwe ulice. Kiedy nabierzesz wprawy i pewności siebie, wówczas stopniowo utrudniaj sobie trasy ;) Powodzenia!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...