Skocz do zawartości
Forum

Krótka znajomość


Gość Wild Life

Rekomendowane odpowiedzi

Witam to co napisze jest w dalszym ciągu dla mnie bolesne. Jakieś 2 lata temu poznałem świetną dziewczynę , piękna, mądra inteligenta, zaczeliśmy się spotykać, na kawie, spacery idt., spotkaliśmy się przypadkiem, była szczęśliwa, po paru dniach , odezwała się moja była, (najgorsza osoba jaką znam), zaczęła podjudzać mnie , skłócać nas, wszytsko zaczęło się kiedy wróciłem ze spotkania , szcżęśliwy, ona zadzwoniął zrobiła awanturę, ze "mam prawo cię jeszcze kochać" i się rozłączyła, oddzwoniłem zrobiłem jej awanturę, ona nic nie zrobiła, potem namówiła mnie na spotkanie, nie zgodziłem się, ona zaczeła wymuszać, nie wiedziałem co robic, zablokowałem jej numer idt. usunąłem wszytsko, minęło parę miesięcy, z nową dziewczyną bylismy już skłóceni, po paru miesiąc pod koniec listopada, napisałem do niej , i tu mnie zdruzgotało napisała że ma chłopaka, zaczałem niedowierzać a kiedy dowiedziałem się że to prawda, upadłem na ziemie , i rzuciłem telefonem, postanowiłem ze dam sobie spokój, po roku dowiedziałem się że w czarnej skrzynce mam smsa od tej podłej byłem "co słychać" (szczyt chamstwa i bezczelności) , dalem sobie spokój próbowałem zapomniec o nowej dziewczynie, gdzieś teraz w marcu napisałem do niej, w nadziei że może już nie jest z tym chłopakiem, co się dowiedziałem? Chcą razem zamieszkać, byłem zły napisałem jej że "przecież "nie pamiętasz jak było, jak się spotykaliśmy ,ten pierwszy raz?" ona że ma chłopaka chce z nim zamieszkać, "mi wyszło tobie nie tak bywa" ... po czym zapytałem ze smutkiem "co mam zrobić" ona że "postarac sie o mnie zapomnieć" odpowiedziałem że nie potrafię... zablokowała mnie .....

jestem zdruzgotany....

Odnośnik do komentarza

Halo, tu Ziemia.

Oba związki i ten z dawną wredną byłą i ten z urocżą i inteligentną dziewczyną dawno się skończyły. Każdy był Ci po coś potrzebny. Człowiek dorośleje, uczy się czegoś o kobietach ale i o sobie samym w związkach, w które próbuje się wpasować. Zwiazek z wredną był Ci potrzebny, aby takie dziewczyny szybko rozpoznawać i wiać od nich jak najdalej. Z piękną, żeby wiedzieć, że ona to taki ideał i do jej podobnej powinieneś dążyć tylko pewnie inaczej rozgrywać znajomośc, skoro jej nie umiałeś utrzymać i już się dawno związek się skończył.

I nie masz być co zdruzgotany. Wszystko co było to budowało Cię wewnętrznie a teraz odważnie trzeba iśc przez życie. Jest wiele fajnych dziewczyn i pomyśl jak jeszcze z niznaną jakąś dziewczyną może być Ci ekscytująco. Tylko idz odważnie i bądz otwarty na nowe znajomości.Powodzenia.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...