Skocz do zawartości
Forum

Dlaczego nie potrafię się uczyć?


Gość m...l

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry, mam 14 lat. Ostatnio strasznie pogorszyłem się w nauce.. nie potrafię poradzić sobie z najprostszym materiałem , większość kolegów śmieję się z moich ocen, sami mają lepsze.. coraz więcej gram na komputerze ale nie umiem przestać.. moja mama jest strasznie smutna że przestałem się uczyć, a ja nie chce żeby taka była. Źle mi z tym nie wiem co mam zrobić;(

Odnośnik do komentarza

Rok szkolny a Ty grasz w gry? To samobójstwo. Nie dość, że w szkole siedzisz na tyłku, to jeszcze w domu hodujesz hemoroidy. Musisz zrezygnować definitywnie z gier. Nikt nie gra w gry w roku szkolnym. Chyba, że jacyś uzależnieni ludzie.
Chłopie niszczysz sobie zdrowie i oceny, swoją przyszłość. Granie w gry to marnowanie czasu. Lepiej zajmij się pisaniem gier. Ale zanim zaczniesz je pisać, kilka lat dochodź do tego by zdobyć odpowiednią wiedzę.
Jedz owoce, warzywa, kaszę. Bo od tego będzie zdrowy stolec. Gry komputerowe zastąp sportem, zapisz się gdzieś. Poprawisz i zdrowie i oceny. A pograsz sobie w gry w wakacje. Jak już sobie na to zasłużysz dobrymi ocenami. Z tym, że sport z pewnością tak Cię pochłonie, że nie zechcesz już nigdy marnować czasu na gry.
Weź życie w swe ręce, to mama będzie z Ciebie zadowolona. Dorosłość przyjdzie szybko, za jakieś 10lat sam pewnie staniesz się mężem i ojcem i założysz rodzinę. Olej te głupie gry i zacznij żyć realiami.

Odnośnik do komentarza

Nie potrafisz sobie poradzić z materiałem , a dlaczego ? czy się nad tym zastanawiałeś ?. Nie wiesz jak przestać grać ? To proste . Daj sobie 30 minut na grę i po upływie 30 minut przestań bez względu na wszystko. Inaczej Ty będziesz grał , a życie będzie się toczyć bez Twojego udziału. Utkniesz w wirtualnym świecie , be znajomych , przyjaciół , zawodu i jakiejkolwiek przyszłości , z poczuciem winy ,że zmarnowałeś wszystko , co ma jakąkolwiek wartość.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...