Skocz do zawartości
Forum

Niepokojące objawy


Gość joeycam

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,
mam 26 lat. 3 miesiące temu przebyłem grypę, po której do dnia dzisiejszego pozostało mi dziwne uczucie z tyłu głowy, nie jest to ból tylko jakiś rodzaj "ciężkiej głowy". Od tego czasu zdarzają się inne problemy m.in. światłowstręt, osłabienie wzroku, objawy nerwicowe (kołatanie serca - czasami bardzo szybkie, pocenie się dłoni i stóp, wyraźne lęki, częste budzenie się w nocy, uciski w skroniach, dziwne uczucia przy lewej stronie klatki piersiowej), gorsza koncentracja, lekkie uczucie jakbym był w amoku codziennie, albo jakbym był lekko pijany, jestem bardzo szybko zmęczony, bolą mnie oczy w środku dnia tak jak kiedyś pod jego koniec.
Robiłem badania: EKG serca ok, krew ok, mocz ok, ciśnienie ok (czasami mam tylko skoki). Miałem puls w granicach 90-100, tydzień temu rzuciłem papierosy i spadł 65-80, ale objawy zostały. Kardiolog zlecił badania krwi pod kątem tarczycy - nie ma podwyższonego hormonu TSH, neurologicznie wszystko doskonale bo też odbyłem wizytę.
Miałem kiedyś problemy z kręgosłupem i neurolog przepisał mi jakieś tabletki i opisał sprawę: zaburzenie korzeni nerwowo-rdzeniowych.
Ale czuję się fatalnie, nie chce mi się żyć, niby mogłaby to być nerwica ale mam spokojną pracę, dziwna sprawa. Nikt nie potrafi mi pomóc, lekarze bagatelizują sprawę. Nerwica ok, ale skąd dziwne uczucie z tyłu głowy, przewlekłe zmęczenie itd.
Boję się o swoje zdrowie, planuje zrobić Dopplera tętnic górnych i dolnych, Holtera EKG, EEG głowy i ewentualnie tomogorafię/rezonans.
Czy ktoś miał podobne objawy? Co to może być? Czy może to być jakiś poważniejszy guz? Zapalanie opon mózgowych? Może jednak często odzywające się serce jednak nie jest ok? Bardzo proszę o pomoc, bo dłużej tak już nie mogę...

Odnośnik do komentarza

Boję się o swoje zdrowie, planuje zrobić Dopplera tętnic górnych i dolnych, Holtera EKG, EEG głowy i ewentualnie tomogorafię/rezonans

Jak ja widzę takie stwierdzenia młodego człowieka, to zaraz nasuwa mi się nerwica lękowa,
nie ma sensu robić tych badań ,wybierz się najpierw do psychiatry, żeby wykluczyć lub potwierdzić dolegliwości na tle psychicznym.

Szanuj zdanie innych...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...