Skocz do zawartości
Forum

Ma 17 lat i nie mam znajomych ani przyjaciół


Gość Adacham

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jak to można zauważyć mam 17 lat nie mam przyjaciół może 2 znajomych którymi czasem wychodzę na miasto z ktorymi gadam i jeżdżę na rowerze koleguję sie z moze 4os z klasy ponieważ reszta naśmiewa się ze mnie i obgaduje za plecami i to się nasililo po moim snapie (zdjęcie i post) który miał na celu zwrócenie na siebie uwagi lecz zrobiłem go po kłótni z rodzicami nabuzowany emocjami i było to głupie bo ktoś zrobil sreenshoty i to publikowal na konwersacji klasowej może gdzieś indziej lecz narazie wrocmy do zrodla mojego problem jak bylem maly mieszkalem w bloku kolegowalem sie z paroma osobami dziewczynami i chlopakami w przeczkolu nawet mozna powiedziec ze wciagu 2 lat mialem tam 3 dziewczyny i kolegowalem sie glownie z dziewczynami i bronilem ich przed psotami chlopakow pozniej zniszczyl to mój brat bo zacza się nabijać się ze mnie że mam duze czoło i inne takie i przyjęło to całe osiedle może zostało 2 prawdziwych kolegow przy mnie lecz zamknąłem sie w sobie i w czterech scianach bawielem sie sam mozna powiedziec że bylem szczesliwy pozniej rodzice postanowilo postawic dom w miedzy czasie mieszkalismy u babci w tym samym miescie w bloku tam znalazlem 2 fałszywych kolegów i 2 koleżanki zapytacie dlaczego falszywi bo przez mojego brata zaczeli się ze mnie nabijać bo był nastarszy wiec się jego sluchali( jest odemnie starszy o 3 lata) i znow zamknalem się w srodku i bylato bodajże 2 klasa podstawowki tam akurat miale duzo kolegow i mozna powiedziec prawie dziewczynę bo na sam koniec 3 klasy mi powiedziala ze mnie kocha i pocalowala mozna powiedzieć to był koniec moich podbojów u kobiet ogółem zrazilem sie do dziewczyn przez ta wczesna podstawowke poniewaz jak to wiadomo czas wojny damsko męskiej w 3 klasie przeprowadzilismy sie do nowego domu poznalem tam 5 dzieci bylo spk lecz trochę były takimi pozwolcie mi na blad jak go popelnie freakami i mnie trochę to zmieniło nwm czy na gorsze czy lepsze nwm nawet o co sie kiedyś poklocilsmy chyba w 6 klasie i od tego czasu sb unikamy a w klasie 4-6 było dobrze lecz było tam wiele dzieci z patologicznych rodzin i raczej ich nie lubilem reszta to dziewczyny ktorych nwm teraz z jakieś zasady nie lubiłem przez co trochę się można powiedzieć pokłóciłem z kolegami ogolem zapraszali mnie na dwor lecz daleko od nich mieszkalem i nie chcialo mi się wychodzić z domu raz wyszedlem na orlik gdzie trafilem (nie jestem rasitą) ciapatego rumuna wczesniej rozegralem ze swoimi kolegami mecz lecz tak mi się spodobało że chcialem jeszcze grać i przyszedl ktos nowy to był ten ciapaty ziomek ktory zaczął nabijać się z mojego czoła i że moja mama tez pewnie takie ma wiec zaczalem go wyzywać tak chamsko rasistowsko na co zasluzyl pobilismy się chyba wygralem lecz wrocilem z krwiakiem m czole i wstrzasnieniem mozgu to bylo w 6 klasie on byl 2 lata starszy pewnie jeszcze nie zdal gim bo to patus lecz wrocmy do tematu zrazilem się po tym do orlika nie chciałem znów spotkać kogoś takiego znow się zamknąłem w soboe miałem do wyboru dobre gim w ktorym nie wiedzialem czy kogos znam lub drugie w ktorym byl ten ciapaty i jego rodzinka zlodzieji i bandytow tfu lecz takze wiekszosci mojej klasy z 4-6 lecz wybralem to druga prawdopodobnie dzieki niej dostalem sie dobrego liceum niz reszta klasy gim trafilem osoby z wczesnej podstawowki glownie z nimi się kolegowalem oraz z takimi lamusami sam nim tez bylem biednie ubrany w ciuchach po bracie przez co zostalem olany przez smietanke towarzyską i znow zaczeli się ze mnie smiac z mojego wyglądu jedynie dziewczyny się nie smialy lecz już w bylem nie smialy nie moglem znalezc wspolnego tematu do rozmowy kiedy wszyscy imprezowali ja siedzialem w domu w 3 klasie kolega ,,podal mi reke" zaprosil na impreze moj pierwszy kontak z alkocholem dobrze się bawilem lecz troche nie odpowiednio się zachowywalem czym zrazilem ich do siebie i znow zostalem sam w srod przegrywow przez co nikt nie chciał pojsc ze mna na bal gim jedynie jedna kolezanka z klasy ktora sie podobno we mnie zakochale kiedys jej kolezanki mi to powiedzialy lecz ja bylem zbyt powieszchowny nie nalezala do ladnych ani brzydkich strasznie jej sie pocily rece a teraz zaczela cwiczyc brac jakies leki na nad potliwosc wyladnialla lecz juz nie mam z nia zadnego kontaktu wiec pojdzmy dalej w 1 liceum troche się to zmieniło troche melanzowalem ze śmietanką towazyska tylko nie stety bylem i jestem dalej przegrywem i geekiem i nie umiem rozmaiwac z dziwczynami i nie umiem rozruszac towarzystwa i koleguje sie tak jak na górze napisalem z paroma kolegami ktorych przyjazn mnie nie zaspokaja bo nie robia imprez nie chodza na nie a ja teraz tylko tego pragnę no i żeby znaleźć sb dziewczyne i ziomeczkow lecz np wielu os które znam co sa bardziej znane to się ze mnie smieja im nawet juz nudzą się 18 a ja jeszcze na ani jednej nie bylem wrocmy jescze do 3 klasy podstawowki dowiedzialem sie w tedy ze mam wady serca i przestalem pływać i przytylem teraz pewnie juz mam 15 kilo nad wagi i jestem slabo rozwieniety fuzycznie garbie się nie mam siły i nie zabrdzo w coś umiem grać a większość chłopaków z mojej klasy coś trenują wiec nawet nie moge się z nimi mierzyc dokladnie wczoraj spotkalem sie z jednym kolegą z tej klasy i z jednym ze starej gdzie się dowiedzialem dlaczego mnie w gim olewali przyjechal w szerokich wiesniackich dresach zimowych ciuchach i nerdowych okularach mial zaczepione takie odblaskowe obrecze jedna na ramieniu druga na nogawce wygladal jak taki nerd reszta w kom

Odnośnik do komentarza

Wyglądał jak taki typowy nerd z filmów amerykańskich no ale dobra pozpry mylą jednak nie tu zalowalem od początku ze z nim wyszedlem na przyslowiowe piwo widac ze od dawna z nikim nie wychodzil lecz wyszedlem z nim tylko z tego powodu ze bylo mi go zal bo co 2 tyg do mnie pisal czy gram z nim w coś lub wychodzę od zawsze byl lekko ciotowaty nie ze homo lecz taki dziwny lecz mi mozliwe ze bylo to nasze ostanie spotnie oprocz tego ze nie zabrdzo nie mielsmy o czym gadac lecz ze spotkalismy inne znane os ktore wysmialy jego wiadomo nie wprost a pozniej mnie zauwazylem zo on ciagnie mnie w dol daleko od celu bo moim celem w zyciu jest schudnac znalezc przyjaciół dziewczyne miedzy czasie jak cos jestem 2 klasie zadalem jest wycieczka jakas tam do francji jedzie tam wiele os ktore ze mnie sie smieja jest takze chlopaka ktory jezdzi motorem a drugi nie legalnie samochodem wszyscy mi zaszli za skórę nwm dlaczego życzę im śmierci i to tak latwo mi przychodzi mozliwe ze ma depresje co tlumaczy ze wiele os mi mowi ze narzekam nawet tego nie zauwazam zadroszczac innym imprez jest w ciaglym stresie pytam się sb dlaczego ja nie jestem z nimi i kłócę się z rodziną prosze wskazówki a nie wyjdź do ludzi wyszedl bym jak bym wiedział jak do tego chcialem znalezc jakies hobby dzieki ktoremu mogę spotkac innych ludzi lecz to glownie są to sporty ktorych nie mogę uprawiac przez wadę serca takie jak bieganie silownia pilka nozna itp mogę pograć w kosza bo lubię lecz nie ma az takich umiejentnosci ktore by mi pozwalaly zapisac sie do klubu i nie lubie grać w siatkowke bo zaraz kotos mi to napisze dziękuję za uwagę wszystko bylo pisane szybko na telefonie wiec moga byc błędy

Odnośnik do komentarza
Gość dammar14

Uderzylo mnie ze wciaz oceniasz innych i boisz sie oceny innych. Nie jestes soba tylko grasz kogos kogo inni by chceli widziec wedlug ciebie.To jest droga donikad. Ciagle bedziesz nieszczesliwy. Najpierw zaakceptuj siebie. Ludzie zawsze mowia na kogos, pytanie czy cie to bedzie obchodzic czy nie. Gdy polubsz sam siebie nie bedzie cie to obchodzic czy ktos mowi zle. W relacjach z ludzmi sie daje i bierze, nie trac czasu na ludzi ktorzy nic nie wnosza do twojego zycia, tak samo ty powinienes dawac te dobre rzeczy ktore w tobie sa. Temat ktory poruszyles jest trudny bo w trudnym wieku jeste, w wieku kiedy sobie odpowiadasz na pytanie kim naprawde jestes i kim chcesz byc. Ta odpowiedz znasz tylko ty.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...