Skocz do zawartości
Forum

Czy jestem psychopatą?


Gość e...m

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Mam 17 lat i nie wiem czy to oczym napisze nie jest zalazkiem psychopaty. Od jakiegos czasu mam mysli o torturowaniu i zadawaniu bolesnej smierci innym. Pałam nienawiścią do nekrofilów. Gdybym mial wybierac miedzy śmiercią czlowieka a śmiercią zwierzęcia to bym pozwolil aby zginął czlowiek. Sadze ze czlowiek jest czyms co nie powinno miec miejsca na tej planecie (powolne wyniszczanie ziemi). Mam nad tymi myslami kontrole ale czuje ze to puszczę gdy dolacze do wojska.

Odnośnik do komentarza

Drogą wirtualną nie można postawić diagnozy. By stwierdzić psychopatię (osobowość dyssocjalną), muszą być spełnione następujące kryteria diagnostyczne: długotrwałe zachowania antyspołeczne (np. udowodnione występowanie przed 15. r.ż. nawykowe kłamstwo), nierówne postępy w nauce/pracy, brak odpowiedzialności rodzicielskiej, łamanie prawa – przestępstwa pospolite, niezdolność do trwałego związku, powtarzające się akty agresji, impulsywność, okrucieństwo. Wg kryteriów ICD-10 powinny wystąpić takie objawy, jak: nieliczenie się z uczuciami innych, lekceważenie norm, niemożność utrzymania związków, niska tolerancja frustracji i próg wyzwalania agresji, niezdolność przeżywania poczucia winy i uczenia się (kary), skłonność do obwiniania innych. Jeśli zależy Ci na rzetelnej diagnozie, konieczna jest wizyta u lekarza psychiatry. Póki nie jesteś pełnoletni, nie możesz udać się do lekarza sam. Musisz iść razem z rodzicem albo poczekać rok do uzyskania pełnoletności.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...