Skocz do zawartości
Forum

Jak zagadać do dziewczyny?


Gość m...l

Rekomendowane odpowiedzi

Jak nie będzie chciała rozmawiać, to po prostu nic nie odpowie. I co w tym takiego złego?
A może właśnie czeka i martwi się, że nikt nie chce z nią rozmawiać?
Jak nie spróbujesz, to nie będziesz wiedział, jak to jest.
Na pewno nie "startuj" do tych obleganych dziewczyn, poszukaj tych mniej rzucających się w oczy, a na pewno twoje szanse wzrosną.
Jak zagadać?
To wszystko zależy od sytuacji. Jak pada deszcz, to możesz rzucić uwagę, że zmokłeś, jak jesteś w szkole, to coś na temat lekcji ..itp.
Możesz też coś pochwalić, np. że ma ładny uśmiech.
Odwagi, próbuj.

Odnośnik do komentarza
Gość martinaa

Jestem dziewczyną i moim zdaniem zagadując nic nie tracisz a możesz zyskać.Jeśli jakaś Cię odrzuci,będzie zajęta,czy cokolwiek innego to nie twój problem najważniejsze,że próbujesz i uczysz się nawiązywac kontakt.Polecam pooglądać filmiki Pawła Grzywocza na youtube podzielam wiele z jego spostrzeżeń.Jeśli jakaś Cię odrzuci czy chamsko się zachowa nie przejmuj się ,bo nie warto przez takie puste osoby się zniechęcać.Jeśli się spodobasz jakiejś to sama będzie chciała żebyś do niej podszedł i wtedy Ci jeszcze pomoże.Tak że jeszcze raz powtarzam nic do stracenia a dużo do zyskania.Powodzenia.btw ile masz lat?

Odnośnik do komentarza

Jeśli na wstępie się sam skreślisz i nie podejdziesz do żadnej dziewczyny, to nawet nie sprawdzisz, jak sobie radzisz w takiej sytuacji. Słusznie ktoś napisał, że nie masz nic do stracenia. Możesz jedynie zyskać. Jeśli jakaś dziewczyna zauważy, że trudno Ci prowadzić rozmowę, to jeśli będzie zainteresowana kontaktem, to pomoże Ci kontynuować dialog. Niemiłymi komentarzami się nie przejmuj. Każdą zainicjowaną rozmowę potraktuj jako swego rodzaju "lekcję". Pozdrawiam i powodzenia!

Odnośnik do komentarza

No ale jak, co wy gadacie tak po prostu podejść i zagadać? No co wy, co ona sobie o nas pomyśli, co pomyślą ci ludzie dookoła? Co jeśli ma chłopaka albo gadka się nie sklei? Co jeśli się jej nie spodobamy albo co gorsza spodobamy? Co jeśli akurat będzie przechodził nasz znajomy i nas zobaczy jak robimy tą nikczemną rzecz? No nie to nie na moje nerwy.

Odnośnik do komentarza

Myślę że przede wszystkim musisz się przełamać i w końcu podejść. Też miałem ten problem. Człowiek się boi, nie ryzykuje ale nie tędy droga. Ładnie się ubierz, zadbaj o siebie, o swój wygląd. To jest ważne. Jak Cię widzą tak Cię piszą. Jak już dasz radę podejść, bądź mily, uśmiechnięty. Nikt nie będzie gadał z kimś kto na wszystko narzeka i w ogóle. Słuchaj przede wszystkim co ona chce tobie powiedzieć, pokaż że cię to interesuje. Jak rozmowa dobrze się potoczy, zapytaj pośrednio by ci dała numer telefonu. Potem się umów z nią za parę dni gdzieś. Dalej powinno być z górki. Powodzenia.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...