Skocz do zawartości
Forum

Boję się kobiet


Gość Kreator

Rekomendowane odpowiedzi

Sama (niestety) nią jestem. W dzieciństwie marzyłam o tym, żeby zostać chłopakiem, myślałam, że nie nigdy nie dojrzeję płciowo. Błąd. Dojrzałam płciowo najszybciej z klasy, co mnie jeszcze bardziej wnerwiło i zdołowało, chyba na lata. Do dzisiaj nie lubię swojej płci. Nie to jednak jest tematem tego wątku-ja się bardzo boję kobiet, właściwie zawsze tak było. Odczuwam zawsze pewien niepokój, gdy obracam się w towarzystwie kobiet. Boję się wszystkich-młodych i starszych, po równo. Nie że ich nienawidzę, ale najchętniej to trzymałabym się od nich z daleka, najchętniej to obracałabym się w samym męskim towarzystwie, wszędzie. W towarzystwie chłopaków, mężczyzn, czuję się swobodnie, nieskrępowanie, jest luźno, można pożartować, można porozmawiać na KAŻDY temat, w towarzystwie kobiet (są wyjątki, ale wyjątki potwierdzają regułę) to tylko malowanie się, seks, dzieci, kosmetyczki i narzekanie, jak to kobiety mają źle. Czasopisma typowo dla kobiet są okropne, tego się nie da czytać-tylko seks, dzieci, gotowanie i plotki z życia polskich "gwiazd". Czasopisma dla mężczyzn są znacznie ciekawsze-elektronika, komputery, samochody. Kobiety są ponure, zimne, niewzruszone. Nie można z nimi swobodnie pogadać, ani z niczego pożartować, bo zachowują kamienną twarz. Nie wiem, skąd się to wzięło, chociaż jak analizuję wstecz swoje życie, to kobiety mi zawsze bardzo dokuczały, więcej mi dokuczyły niż jakikolwiek mężczyzna w moim życiu.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...