Skocz do zawartości
Forum

Co oznaczają głosy w mojej głowie?


Gość v...l

Rekomendowane odpowiedzi

wygląda to tak..... Pewnego razu ( dziś ) siedziałam przed komputerem i oglądałam sobie filmik, w pewnym momencie znikąd głos w mojej głowie : "umrzesz" Proszę o pomoc boję sie !!! Dodam że mam nerwicę natręctw / lękową i derealizację, i czy to mogą być przyczyny? Proszę o szybką pomoc !!!

Odnośnik do komentarza

Spokojnie! Po pierwsze, Twoje głosy w głowie, jak je określasz, nie muszą być objawami psychotycznymi, świadczącymi o rozwoju jakiejś psychozy. Możliwe, że to, czego doświadczasz, to myśli natrętne, czyli obsesje, które generują w Tobie duży lęk. Przez Internet nie da się postawić diagnozy różnicowej, dlatego zachęcam do konsultacji u lekarza. Jeśli jednak relacjonujesz, że cierpisz na zaburzenia nerwicowe, to istnieje duże prawdopodobieństwo, że owe "głosy" to obsesje. Odsyłam do lekarza i życzę powodzenia!

Odnośnik do komentarza

Tego typu głosy NA PEWNO pochodzą od Bożego przeciwnika. Gdyż on jest kłamcą, znasz historię jak okłamał Ewę w Edenie (Genesis 3 rozdział od 1 do 6) ? Diabeł też okrada, głównie z czasu i spokoju. Oraz podchodzi ludzi w taki sposób jak usłyszałaś...
W związku z tym proponuję zmianę rodzaju filmów i w ogóle wszystkiego innego (np. książki) bo karmienie naszego ducha nie jest bez znaczenia.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...