Skocz do zawartości
Forum

Wstydzę się być w czymś dobra


Gość Ciasteczko99

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Ciasteczko99

No więc mam od kilku dni 10 lat i chodzi o to, że jak coś idzie mi dobrze, to się wstydze to pokazać. Np. dobrze śpiewam, a jak przy kimś to po prostu głos mi się zmienia. Jestem bardzo dobra w pisaniu wierszy i opowiadań, muszę się zgłosić na konkurs pisania wierszy i po prostu wstydze się go napisać, boję się że będzie jakoś bardzo dobry i jak mnie chwalą, to ja się strasznie wstydzę. Ogółem chodzi o to, że wstydzę się, jak coś umiem. Ogółem jestem bardzo nieśmiała i mało kto mnie zauważa. Wiem, ze mną jest coś nie halo, ale tak jest. No i teraz mam tamten konkurs, no i nie wiem, czy mam napisać ten wiersz czy nie.

Odnośnik do komentarza

Ciasteczko99, jeśli potrafisz pisać wiersze, śmiało bierz udział w konkursie. Nie wahaj się. Pamiętaj jednak, by nie załamywać się, gdy nie wygrasz. Zrób to dla siebie, dla przełamania własnej nieśmiałości, nie dla nagrody. Podejrzewam, że masz zaniżoną samoocenę, dlatego obawiasz się pokazać swoje zalety i mocne strony, boisz się być zauważona. Kiedy jesteś bierna, nie rzucasz się w oczy, wówczas czujesz się "pozornie bezpiecznie". Trzymam za Ciebie kciuki i życzę powodzenia! ;)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...