Skocz do zawartości
Forum

W jaki sposób wyjść ze sprawy alimentacyjnej?


Gość n...l

Rekomendowane odpowiedzi

witam.Mam wkrótce sprawe alimentacyjna.Mój byly partner zostawil mnie za granica.Wróciłam do kraju ,nagle zaczął się interesować i nagrywać moje dzieci jaka to na niedobra jestem.Dołaczyłam do wniosku papier o przemocy domowej ktora stosowal w szkocji.Niewiem co robic do swoich gier wykorzystuje dzieci jak ich bierze czasami do siebie.Niemialam problemów z policja ani z opieka spoleczna.Znalazl partnerke z dwójka dzieci i udaje jaki to z niego porzadny czlowiek nie jest.Jego rodzina szkoda mówić

Odnośnik do komentarza

Uważaj, żeby nie byl lepszym graczem od Ciebie i żeby pieniądze, ktore zarabia i po części powinny się one trafić Waszym wspólnym dzieciom nie zostały tylko w tamtej nowej rodzinie. Weż adwokata - wydasz teraz, ale może coś więcej ukręcisz dla Waszych dzieci w długoterminowych ukladach. Sąd to czas walki i trzeba zaplacić za tę walkę, aby byla ona udana.
Pytanie tylko czy jest o co się bić, może chłop wykaże, że nie ma stałego m-ca zatrudnienia a dochody na takim poziomie, że ledwo siebie utrzymuje.

A co się stało, że byliście w Szkocji, już nie jesteście parą a zgodnie wylądowaliście w Polsce. Nie dałaś rady sama mieszkać z dziećmi w Szkocji, czy tylko sprawy się toczą tutaj w Polsce i jesteś na gościnnych występach?

Odnośnik do komentarza

Nie jestem prawnikiem, więc nie będę udawać, że wiem, jak poprowadzić sprawę alimentacyjną. Jeśli jednak masz z partnerem dwójkę dzieci, to jak najbardziej masz prawo domagać się pieniędzy na nie. Skorzystaj z pomocy dobrego adwokata. Jeśli Cię nie stać, skieruj swoje kroki do MOPS-u. Tam często można otrzymać darmową pomoc prawną. Powodzenia!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...