Skocz do zawartości
Forum

Postawa kobiety..


Gość Sosienka

Rekomendowane odpowiedzi

Dziewczyna poznana na fb i ja udzielalysmy się na jej grupie facebookowej. W międzyczasie poświęciłam jej sporo czasu- chodzilo o jej związek.opowiadala mnóstwo histori niespójnych aż ręce opadają.ja mimo tego pomagalam jej oprzytomnieć co do tego faceta. Posunela się do opowiadania cudów i chęci pożyczenia kasy- odmowilam tego i tego. Z czasem zapytałam co u niej. Ostro kazala mi się nie wtracac nie pyrac się o nic i ze wszystko juz w porządku i dala do zrozumienia ze mam się wynosić i nie pytac co słychać a co do grupy tematycznej pojecia nie mam uznala.a wczesniej co miałam pojęcie? I dobrze bylo jak się wtracalam? Zabolalo mnie to. Na jej grupie napisałam ze z przyczyn osobistych odchodzę, czy dobrze zrobiłam? Powinnam ja usunąć z fb czy się poprostu nie odzywac ?

Odnośnik do komentarza

Uważam, że niepotrzebnie wycofałaś się z tej grupy, wystarczyło tylko ją zignorować. Trafiłaś na oszustkę, która najpierw próbuje zbliżyć się do kogoś, zyskać zaufanie, przedstawiając się do tego, jako osoba pokrzywdzona przez los, a na koniec wychodzi szydło z worka - kasa.
Postąpiłaś rozsądnie nie dając się naciągnąć, stąd jej złość.
Nie wiem, czym się przejmujesz?
Wywal oszustkę z grona swoich znajomych, szkoda tylko, że zrezygnowałaś z tej grupy, jeśli byłaś zainteresowana.

Odnośnik do komentarza

Yonka...grupa- martwa,milczaca stad zapytałam ją czemu oni nawet znaku życia nie dają i ze nie będę pracowac dla takich osób. Zapytałam czy są zapracowani i czy ich zna..Wtedy mi powiedziała ze nie mam prawa się interesowac nimi a ja nie zamierzam dla niepewnych ludzi publikowac czegokolwiek.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...