Skocz do zawartości
Forum

nieszczęśliwa miłość


Gość niedajesobierady

Rekomendowane odpowiedzi

Gość niedajesobierady

Nie moge zapomniec jej kazdego dnia mysle w nocy nie spie, nie jem ... pol roku to trwa co mam zrobic zeby nie myslec zeby nie pamietac... serce peka boli ;( nie jestem soba mialem juz mysli samobojcze nawet w glowie ... ja KOCHAM JA BARDZO a ona nawet nie chce rozmawiac zemna zranilem ja okazywalem jej to co najgorsze brak szacunku ale zrozumialem wszystko ... ;(

Odnośnik do komentarza

Skoro nawet nie chce porozmawiać to musiałes ja bardzo skrzywdzić i zranić. Zrozumiałeś swoje błędy ale za pozno jak widzisz. Daj jej trochę czasu i zadzwon do niej pozniej. Poproś o jedna rozmowę ale nie badz nachalny. Jesli sie nie zgodzi to masz znak,że to ewidentny koniec.

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza

Zazwyczaj doceniamy to, co mamy, gdy to tracimy. Podobnie jest w Twoim przypadku. Byłeś z dziewczyną, którą raniłeś. Gdy odeszła, Ty za nią tęsknisz. Strata zawsze jest bolesna i każdy przeżywa ją na swój sposób. Nie wiem, czy jest szansa, byś jeszcze powalczył o tę dziewczynę. Możesz spróbować, zapytać o rozmowę na neutralnym gruncie. Jeśli odmówi spotkania, a nawet nie odpowie na wiadomość od Ciebie, będziesz miał czytelny znak, że ten związek to już przeszłość. Czasem lepiej znać prawdę, nawet najgorszą, bo wówczas będziesz mógł dalej pokierować swoim życiem - wiedząc już, że bez tej dziewczyny u boku. Wyciągnij wnioski na przyszłość i nie popełniaj tych samych błędów w kolejnych relacjach, jakie przyjdzie Ci budować z innymi kobietami. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...