Skocz do zawartości
Forum

Żałuję, że nie przeżyłam pierwszej miłości


Gość Kreator

Rekomendowane odpowiedzi

Tak, żałuję. I na łożu śmierci będę za tym płakać. Mam prawie 23 lata, z przerażeniem patrzę, jak moi rówieśnicy uprawiają seks, biorą śluby, niektórzy mają dzieci. Ja nie chcę ani seksu, ani ślubu, ani dzieci. Chcę jak nastolatka-iść na randkę, potrzymać się za ręce, przeżyć miłość platoniczną, wolną od seksu, ślubu i dzieci. Mam pretensje do rodziców, zwłaszcza do matki, za to, że zabraniała mi randek, bo mówiła:"na wszystko przyjdzie czas." Teraz już za późno. Podkochuję się skrycie w jednym chłopaku, on o tym nie wie, i mam nadzieję, że nigdy się nie dowie. Jestem rozżalona i rozgoryczona. Co o tym myślicie? Mogłabym zostać starą panną, i zostanę, ale miałabym przynajmniej wspomnienie swojej pierwszej miłości, a teraz nie mam nic.

Odnośnik do komentarza
Gość rombrandera

No to już nie będziesz miała chłopaka. Ja mam 40 lat i jestem wciąż sama i dziewicą zresztą też. Pogodziłam się już z tym, że na starość nawet nikt nie poda mi szklanki wody. Nie żyj nadzieją, bo to jest po prostu głupie. Jak do tego czasu żaden ciebie jeszcze nie upolował to i już nie upoluje. Najwidoczniej musisz być mało atrakcyjna. No cóż. Ja zresztą też jestem i dlatego jestem wciąż sama.

Odnośnik do komentarza

To ja nie wiem jakich ty masz znajomych skoro chwalą ci się o seksie. Dziewczyno masz upośledzę spojrzenie na świat. Wg ciebie związek polega na seksie, bo wg ciebie to ludzie wgl się nie przytulają i nie trzymają za rękę tylko na okrąglo uprawiają seks. Widocznie masz kontakt z patologią. W normalnym związku kobieta i facet są najlepszymi przyjaciółmi i TAK trzymają się TEŻ za rękę. I seks uprawiają jeśli chcą, gdy facet ma popęd, a kobieta jest zadbana. Ciągle seks ci w glowie. Bo ciągle o tym piszesz. Nie masz chłopaka bo jesteś zimną politykę studiującą kobietą. Conajwyzej jakaś ciapa cię poślubi żebyś nim dyrygowala. Moglas isc na kobiece studia. Kobieta która myśli o wojnach i polityce to dziwna kobieta wg mnie. Od tego są faceci.

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny miłe, zrozumcie i wbijcie to sobie do głowy - faceta przyciąga sex i tylko sex, nie od razu iść na całość - wiadomo, ale pobawić się z nim trochę można całuski a nawet potrzymać go za intymne miejsce , chwycić go tam porządnie a będzie wasz , i za rączkę po parku będziecie chodzić - nie zależnie ile macie lat 20 czy 50 .

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...