Skocz do zawartości
Forum

Nie radzenie siebie w żadnej pracy


Gość zrozpaczonaZosia

Rekomendowane odpowiedzi

Gość zrozpaczonaZosia

Nie wiem czemu tak jest Ale kiedy chodzę do pracy to po prostu nie radzę siebie z obowiązkami które mam... To jest trudne i ciężkie bo w ten sposób mogę stracić każda pracę. Mam depresję i fobie społeczna może to przez to ? Może to przez to że każdy A przede wszystkim rodzice ciągle mnie krytykują ze sobie nie poradzę w życiu ze pracy nie znajdę A jak już znajdę to wyrzuca mnie... Mam dość... Nie wiem co robić... chyba się zabije jak kolejny raz mi nie wyjdzie...

Odnośnik do komentarza

zrozpaczonaZosiu, masz niską wiarę we własne możliwości wskutek deprecjonujących komentarzy pod Twoim adresem ze strony rodziców. To może jak najbardziej rodzić problemy w pracy zawodowej. Nie ufasz swoim umiejętnościom, dlatego nie podejmujesz nawet wysiłku, by poradzić sobie z trudnościami, jakie pojawiają się w pracy. Wspomniałaś, że chorujesz na depresję i fobię społeczną. Czy jesteś pod opieką lekarza psychiatry? Czy leczysz się jakoś? Bierzesz leki albo korzystasz z terapii? Podejmując leczenie, zwiększasz swoje szanse na powodzenie w pracy. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...