Skocz do zawartości
Forum

W jaki sposób poznać kobietę?


Gość p...l

Rekomendowane odpowiedzi

Trudno mi jest znalesc Kobiete ,na portalach randkowych .Gdy pisze do kobiet na portalach randkowych roznie to bywa Odpisuja,albo nieodpisuja.Czesciej rozmawiam o ile odpisuja,bo jak nie ospisuja to noe zmuszam kobiet do odpisywania . Na co zwracam uwage , piszac do kobiet? Zwracam uwage na zdjecia kobiety,co ma w opisie. Ktos kto by mi powiedzial,pomogl,doradzil jak napisac wiadomosc do kobiety? Najczesciej to pisze ze widze ze jestes i lubisz w gory jezdzic,jakas impresa.

Odnośnik do komentarza

Witam!
Nie ma jednego schematu, według którego można „zagadać” do kobiety. Każda z nas jest inna i lubi inny typ mężczyzn. Fajnie, że próbujesz szukać dla siebie partnerki, np. na portalach randkowych. Może jednak warto przenieść te wysiłki do rzeczywistości? Jeśli masz kolegów, porozmawiaj z nimi na temat randek. Może mają jakieś znajome, z którymi mogliby Cię umówić? Jeśli czujesz się niepewnie w spotkaniach 1 na 1, możesz na początku zaproponować spotkanie w poszerzonym składzie – Twoi koledzy, ich znajome i Ty. Wówczas możliwe, że czułbyś się swobodniej. Pozdrawiam i powodzenia!

Odnośnik do komentarza

No możesz próbować ale ogólnie to powiem ci że na świeżą dziewicę bez przejść to na takim portalu raczej nie trafisz. Jak gadać ? Kobiety boją się że możesz być zboczeńcem. Ale zaufaniem obdarzają bogatych i wyksztalconych. Urok osobisty i niegroźne, nieodrażające zdjęcie. Kultura osobista na podwyższonym poziomie. Ale uważaj na te portale bo normalna dziewczyna raczej czeka na przeznaczenie i nie pokazuje się desperacko na portalach jak towar do wzięcia dla każdego

Odnośnik do komentarza

ridge z tym to bywa róznie.. Znam historię pary ktora poznała sie na takim portalu zupelnie przypadkowo a w tym momencie maja dwójke dzieci i są juz małzenstwem. Warto dodac ze szczesliwym.Znalezli sie i udalo sie. Zdarzaja sie takie sytuacje i to moze nawet nie tak rzadko takze jesli ktos naprawde nue ma szczescia to ja i tak uważam ,że warto sie nie poddawać:)

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza

Może pomyśl tak. Fajnie ,zagadam do jakiejś na portalu randkowym i znajomość zaskoczy, powymieniamy się uwagami na temat życia, sposobu spędzania czasu, preferencji cech osobowościowych itp, itd.... Czy zeznania będą choć trochę prawdziwe, to nie wiadomo, bo chroni nas od świata ekran komputerka i klawiaturka. W naturalny sposób trzeba będzie kiedyś spotkać się w realu, odsłonić się, pokazać się jak się wygląda, jak się zachowuje, jak się mówi, jakie się ma obycie. To czy nie lepiej i prościej pomijać czas ściemniania ekranikiem i klawiaturką -tylko w realu chodzić w m-ca, gdzie jest szansa spotkać płeć przeciwną. Od razu jest wstępna weryfikacja zarówno jej jak i Twoja. Od razu więcej wiadomo, czy warto sobie taką panną głowe zawracac, czy lepiej czasu nie tracić.

Ponadto słowa ridge wydają mi się wręcz prorocze "uważaj na te portale ,bo normalna dziewczyna raczej czeka na przeznaczenie i nie pokazuje się desperacko na portalach jak towar do wzięcia dla każdego".

Oczywiście portale też sa dla ludzi, ale co real to real.

Odnośnik do komentarza

Ot, problem. Faktycznie te fora jak Badoo to lipa, sa fajne dziewczyny ale ciezko trafic by odpisała. Wiesz co zrób, ja to testuje. Zauważyłem fajną laskę w sklepie w centrum, i zagadałem, zszedłem na temat ogólny i wyjechałem "cześć jestem Artur" i pogadaliśmy, pośmialiśmy się, i powiedziałem, że zjawię się za pare dni. I powiedziała, że chętnie. Net to średni pomysł. Chyba, że znasz jakieiś portal dobry.

Odnośnik do komentarza
Gość Mareczek92

Ja swoją poznałem na zabawie tanecznej. Też jestem osobą mało towarzyską, ale w soboty jeździłem na potańcówki i ot tak poznałem swoją dziewczynę. Może Ty też spróbuj swoich sił. Na początek jakiś kurs tańca a potem zagadaj, zaproś do tańca, weź numer i wszystko dalej samo się ułoży

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...