Skocz do zawartości
Forum

Zachowanie.


Gość Enrike4x

Rekomendowane odpowiedzi

Znajomość pare tygodni trwa, juz pojawily sie ostre awantury,niekontrolowane wyzwiska, potem przeprosiny,lekceważenie. Sama jestem dużo winna,nieświadomie tez go doprowadzalam. Obawiam sie ze on jednak na serio o mnie myśli a nie w złości to co mówi,ze jestem głupia,histeryczna i wiele innych.Taki zbudował obraz mnie- chyba mu pomogłam ale nie wiem jak. Zalezy mi na tej relacji. Czy są realne szanse byśmy sie dogadali ? Czy jak raz mezczyzna nie szanuje to juz poprostu sie nie wybiele ?

Odnośnik do komentarza

Zamiast zastanawiać się, jak się przed chamem wybielić, uciekaj póki czas i ciesz się, że tak szybko ujawnił swój charakter.
Dobrze zdiagnozowałaś jego zachowanie - brak szacunku, dlaczego więc pchasz się w tę znajomość, masz tak niskie poczucie własnej wartości, że już na początku znajomości godzisz się na poniżanie i obelgi?
Początki na ogół są piękne, poznawanie się, wzajemna adoracja, spijanie sobie z dziubków, tymczasem ty już na początku dostajesz kopa i jeszcze chcesz z nim być?
Przemyśl i zastanów się też nad swoim zachowaniem, jednak jakkolwiek się nie zachowałaś, żaden kulturalny facet nie odezwie się w taki sposób do kobiety.
Chyba, że znasz tylko takich :(

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...