Skocz do zawartości
Forum

Sny,koszmary i szybkie bicie serca


Gość Jux000

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo często mam koszmary. nad ranem. Wszystko byłoby ok gdyby nie to,zr mam objawy cielesne. Dusze się i nagle z braku tchu się budze, nie mogę się ruszyć lub ( co najgorsze) serce bije mi tak szybko, że aż czasami mam problemy z oddychaniem, kręci się w głowie. Ax czasami boli. Ostatnio po obudzeniu miałam 150 puls. Dziś w nocy to już była masakra, nie mogłam się uspokoić ( nie mogłam uspokoić oddechu i serca).
Biorę leki na nadciśnienie ale właściwie go nie mam. U kardiologa byłam w czerwcu. Serce mam zdrowe. Mam lekka arytmie na tle nerwowym ale nic groźnego. Ogólnie jestem zdrowa i leki powinnam odstawić. Q ze biorę mała dawkę to lepiej sir po nich czuje i jakoś nie chce ich obstawiać na razie. Wiec uważam,że to nie kwestia zdrowia te sny. Poza tym biorę je od 6 lat ( mam 22) jak mogę poprawić jakoś snu? cezemu tak się czuję

Odnośnik do komentarza

Opowiedz coś o tych snach. Pamiętasz je? Są w jakiś sposób podobne? Czasem sny są wołaniem podświadomości o pomoc. Śnisz o pragnieniach, obawach, lękach, traumach, czy wspaniałych chwilach. Z racji iż twoje objawy po przebudzeniu są typowo lękowe, stawiam na negatywne odłamy.
Mam takie przeczucie że czegoś się bardzo boisz, ale nie przyznałaś się jeszcze czego. Nie zakładałbym się, ale wg mnie boisz się o swoje zdrowie i o to czy masz przyszłość, to taki mój strzał na ślepo :P

Pamiętajcie że poczta priv nie działa na forum :/

Odnośnik do komentarza

O zdrowie raczej nie. Ale często są sny z ludźmi, na których mi zależy. Nie pamiętam tych snów bo po 10 minutach od przebudzenia zapominam, ale są to takie źr się z kimś kloce, że ktoś mnie rani, że mam wyrzuty sumienia, że uciekam przed czymś, że szukam czegoś... W moim życiu mam dużo nerwów ze strony środowiska, czuje presję na studiach. Niedawno zranił mnie chłopak. Śnią mi sir zazwyczaj osoby o których często myślę lub czuje do nich jakaś więź.
Tez się skłaniam ze to emocjonalne, że to podświadomość. Tylko co w takiej sytuacji mogę zrobić? Jak samej sobie poradzić z tym

Odnośnik do komentarza

Temat jest jak widać krótki - nie jesteś pewna tych osób. Boisz się nagłego niespotykanego ataku ze strony osób najcenniejszych dla ciebie.
Co możesz zrobić? Chyba jedynie zdystansować się, udowodnić że nawet gdy stanie się najgorsze to nie będzie tak źle. Liczyć bardziej na siebie niż innych.

Pamiętajcie że poczta priv nie działa na forum :/

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...