Skocz do zawartości
Forum

Jak odbudować związek i zaufanie chłopaka po zdradzie?


Pati12341

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam na imie Patrycja. Piszę tutaj ponieważ nie wiem co mam robić. W weekend byłam na wyjeździe ze starszym bratem i jego przyjaciółmi, jak to weekend piliśmy wszyscy , oj i stało się przespałam się z brata przyjacielem i tym zdradziłam swojego chłopaka którego kocham nad życie. Zaraz po powrocie powiedziałam mu o tym. Zareagował spokojnie aż za spokojnie, wieczorem przyjechał do mnie porozmawiać, powiedział do mnie że nie chce niczego przekreślać, że nie chce stracic naszych chwil i tyle razem spędzonego czasu, bardzo sie ucieszyłam choć wiem że to powód był do radosci 5 % . Tego samego dnia co mu powiedziałam powiedział do mnie że jeśli chce to mogę do niego przyjechać na noc, wiec pojechałam, nie wiem czy dobrze zrobiłam. Dzisiaj mija kolejna nasza rocznica związku, a ja zamiast cieszyć się swoim chłopakiem, siedzę i piszę do Was o jakąś wskazówkę, o radę, co mam robić jak się zachowywać ? wiem że już nigdy nie bedzie tak jak dawniej. Proszę Was, liczę na jakąś podpowiedź, cokolwiek, Kocham go nad życie i nie chce żyć bez niego. zrobiłam jeden błąd przez co mogę stracić cały skarb swojego życia, a nie chce tak, chce walczyć lecz nie wiem jak. Nie wiem jak się zachować. Nie wiem co mówić. Nie wiem co robić.

Odnośnik do komentarza

No cóż, stało się i czasu nie cofniesz, chociaż wiem, ze bardzo byś chciała. Jedyne, co możesz zrobić, to pokazać chłopakowi, ze Ci bardzo zależy, dbaj o niego, bo z opisu wynika, że trafił Ci się skarb, skoro dał Ci szansę po tym, co się stało. A jeśli będzie chciał zostać chwilo sam - nie narzucaj się, daj mu czas do namysłu, bądź spokojna i bardzo wyrozumiała.
Powodzenia

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...