Skocz do zawartości
Forum

Chciałbym przestać istnieć


Gość Osowa33

Rekomendowane odpowiedzi

Mam prawie 34-lata i moje życie jest prawie totalnie nieudane. Nie mam życiowego partnera/partnerki (jestem Bi), mieszkam z rodzicami, od półtora roku bezskutecznie szukam pracy, w dodatku mam bardzo małego członka przez którego pewnie wyśmieje mnie przyszła ewentualna druga połowa. Dlatego najchętniej chciałbym przestać istnieć i nic już nie czuć, bo nawet nie pamiętam, kiedy ostatnio się smiałem. Oczywiście też prawie kompletny brak przyjaciół, możliwości rozmowy z kimś w jesienno-zimowe wieczory, brak wyjście gdzieś na miasto, bo samemu i z tym wyglądem to głupio. Miałem w życiu jeden związek, ale kompletnie nieudany, chciałbym umieć to zrobić, ale nie ma na razie żadnej bezbolesnej metody, w której można by było zasnąć na wieki.

Odnośnik do komentarza
Gość Powiedziałcowiedział

Kobiety nie lubią biseksów, bo sam rozumiesz...miksujesz tu i tu jak ten desperat. Obrzydliwe to i dodatkowo taka babka może być zazdrosna o kobiety i o facetów. Można ocipieć.
Więc większe szanse masz u facetów, im obojętnie. Gejów mniej i tym samym są mniej wybredni.
A dlaczego nie masz przyjaciół? Co z tobą nieteges?

Odnośnik do komentarza
W dniu 23.10.2016 o 19:27, Gość Powiedziałcowiedział napisał:

Kobiety nie lubią biseksów, bo sam rozumiesz...miksujesz tu i tu jak ten desperat. Obrzydliwe to i dodatkowo taka babka może być zazdrosna o kobiety i o facetów. Można ocipieć.
Więc większe szanse masz u facetów, im obojętnie. Gejów mniej i tym samym są mniej wybredni.
A dlaczego nie masz przyjaciół? Co z tobą nieteges?

Ojej, całkowity brak empatii. Lepiej darować sobie anonimowe wpisy dla bandy przugłupów i poszukać pomocy u specjalisty.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...