Skocz do zawartości
Forum

Uczucie nieustannej obserwacji


Gość e...m

Rekomendowane odpowiedzi

Od ok. 3 lat towarzyszy mi uczucie, jakby ktoś mnie obserwował, chodził za mną. Dzieje się to głównie w nocy, ale też wtedy gdy jestem sama w domu. Ostatnio mam wrażenie, że zaczęło się to nasilać. Przed chwilą miałam taki jakby napad. Zaczęło coś mi migać przed oczami, jakby ktoś przechodził, wyczuwałam czyjąś obecność. Serce zaczęło mi mocno walić, a ja miałam łzy w oczach, bałam się ruszyć. Nie wiedziałam co się ze mną dzieje. Co to może być?

Odnośnik do komentarza

Ostatnio często także mam zawroty głowy, ale nie wiem czy jest to tym spowodowane. Zawsze muszę siedzieć oparta plecami o ścianę, bo inaczej czuje jak ktoś za mną stoi i strasznie się tego kogoś boje, nie wiem. Gdy jestem w łazience, boje się spojrzeć w lustro, bo boje się tego, co mogę w nim zobaczyć. W nocy słyszę różne dźwięki, jakby ktoś chodził po domu, rozbił szklanke, uderzył w stół. Sprawdzałam raz czy ktoś tam jest, ale nikogo nie było, a jak pytałam sie brata czy cos slyszal (on czesto zarywa nocki) to odpowiadal, ze nie. Może to nic takiego, ale naprawdę zaczyna być to dla mnie uciążliwe i nie wiem, co mogę z tym zrobić, dlatego napisałam do państwa. Dziękuje za odpowiedź i również pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...