Skocz do zawartości
Forum

Natrętne myśli samobójcze


Gość a...l

Rekomendowane odpowiedzi

Mam natrętne myśli samobójcze i nawet w każdej chwili jestem gotowa do ich realizacji, ciągle mi się chce płakać co mam robić? Ciągle uważam, że lepiej by było, gdybym nie żyła, bo jakoś sobie z czymś nie radzę :( Apetytu za bardzo też nie mam. Czasem tylko się zaśmieję i nie mogę przestać, a potem znowu ten stan!

Odnośnik do komentarza

Nerwica i myśli nie chciane poradnik .
1 Rzecz pamiętaj , że nie jesteś swoim umysłem .
2 Nie utożsamiaj się z tymi myślami nie przypisuj ich sobie jeżeli są to trudno
3 Jeżeli odczuwasz lęk lub wstręt albo , że zaraz te myśli będą oddychaj wmiarę szybko
nie zatrzymuj oddechu .
4 Nie czuj wstrętu , lęku , strachu z powodu złych myśli negatywne emocje podlewają umysł .
5 Uwierz w siebie i się nie poddawaj jak Ci się uda to zwalczyć będziesz lepiej władał i posługiwał się
umysłem polecam też wyciszanie i treningi umysłu np godzina ciszy i wyciszenia dla treningu .
6 Im lepiej będziesz sobie z tym radził tym więcej energii będzie w Tobie umysł pochłania ogromy naszej
mocy i energii polecam też wyzwolenie przez muzyke taniec , ćwiczenia , trening fizyczny i szukanie
różnych praktycznych zajęć by odwrócić uwagę
7 Nie załamuj i nie użalaj się traktuj to jako wyzwanie jesteś dużo silniejszy jeżeli tylko się
postarasz i nie poddasz to Ci się uda i odzyskasz moc i szczęście
8 Porzuć systemy wierzeń , przekonań , wartości buduj w sobie moc od nowa niech myśl będzie czysta bądź w teraźniejszości
szukaj motywacji wszechświat to potężna maszyna proście a będzie wam dane .
9 Narkotyki , Papierosy , Alkohol wzmacniają twojego wroga i osłabiają ciebie rozumiem nie chodzi tu o impreze
od czasu do czasu , lecz niszczenie samego siebie przez często spożywanie dieta też jest ważna polecam
diete wegeteriańska jeżeli ktoś uważa ją za dziwną niech zgłębi temat i się zastanowi .
10 Niech motywacja Cie napędza bądź współtworcą wraz z Bogiem stwórcą bez żadnego imienia , ksywki czy osobowości
jesteś boskim pierwiastkiem możesz to robić z nim lub bez niego ja wolę z nim człowiek ma moc i potrafi wiele
ale przede wszystkim może odnaleźć w sobie wielkie szczęście i moc .
Never ever give up

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...